Windows 10 Oyun Performansı Nasıl?

• Konuyu başlatan strike
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 9B
S

strike

Ziyaretçi
Ben şu anda Windows 7 - 64 bit SP1 kullanıyorum. Bi ara Windows 8 ile Windows 8.1'i denedim ve çok üzücü sonuçlar aldım. Windows 8.1'in oyun performansı yerlerde 50 FPS aldığım GTA 5'te Windows 8.1'de 30 fps'yi zor gördüm. Herşey günceldi arkadaşlar hiçbir şey ile alakası yok herşey günceldi tüm sürücüleri yükledim onlarla ilgili bi problem yoktu. Peki şimdi soruyorum Windows 10'un oyun performansı nasıl? Ona göre geçiş yapacağım bidaha uğraşmayayım diye soruyorum bana doğru cevap verin eğer fps düşükse hiç geçmeyeceğim. Şu an Windows 7'de GTA 5'i High-Very Highte 35+ FPS'de oynuyorum yine aynı performansı elde edebilirimiyim?

@Recep Baltaş @Ali Güngör

Windows 8.1 in oyun performansı yerlerde diye bir şey yok. Windows 8.1 in oyun performansı gayet iyi.
Eğer Windows 8.1 i beğenmiyorsanız 10 ' a da geçmeyin.

Tek fark Directx 12 diyebiliriz. Onu kullanmak için de ekran kartınız uyumlu olmalı ve yeni çıkacak oyunları beklemelisiniz. Çünkü DX12 için uyumlu motorlar yazılmalı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı