Windows 10 Oyun Performansı Nasıl?

Baki Delibaş

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ben Windows 10 ilk çıktığında bir süre kullandım -yaklaşık 5 ay önce kullanmayı bıraktım-, ben kullandığım zamanlarda her gelen güncellemeyi yapmama rağmen oyun performansı olarak -CS:GO, WoT- ortalama 30 FPS düşük verdiğini farkettikten sonra 8.1 kullanmaya başladım. Şu an Windows 10 oyun performansı nasıl çok merak ediyorum, 8.1 ara sıra sorun çıkardığı için yükseltmeyi düşünüyorum. Bu konudaki güncel deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 ilk çıktığından beri düzenli olarak kullanan ve sürekli makinelere kuran bir kullanıcıyım. Ufak tefek sorunları olsa da gelmiş geçmiş en iyi ve en stabil çalışan işletim sistemi olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Oyun performansı diğer işletim sistemlerinden pek farklı değil ama DX12 performansı ayrı tabi. 1703 sürümü ile kaynak tüketimi baya düştü kesinlikle tavsiye ederim.

Windows 10 ilk çıktığından beri düzenli olarak kullanan ve sürekli makinelere kuran bir kullanıcıyım. Ufak tefek sorunları olsa da gelmiş geçmiş en iyi ve en stabil çalışan işletim sistemi olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Oyun performansı diğer işletim sistemlerinden pek farklı değil ama DX12 performansı ayrı tabi. 1703 sürümü ile kaynak tüketimi baya düştü kesinlikle tavsiye ederim.
Görüş belirttiğin için teşekkür ederim. En kısa sürede kurulumu yaparım :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı