Rehber Windows 10 oyun ve yüksek performans için en iyi optimizasyon

Beğendim biraz ekleme de yapabilirsiniz.
En beğendiklerimden: Calypto's Latency Guide

AJFA hocam o ISO ile para mı kazanıyor ki reklam yapsın?

İnsanlara çıkışmak yerine düzgün bir rehber hazırlasaydınız herkes eline sağlık der geçerdi. Hataların yorumlarda belirtilmesini istemenize rağmen insanların yorumlarına yok reklamdı yok ben kullanıyorum zararsız diye saçmalıyorsunuz. Komik.

Ayrıca size fayda sağlayan her ayar diğerlerine de sağlayacak diye bir şart yok. Donanımsal farkları göz ardı ederek yapılan öneriler çoğu zaman zarardan başka bir şey sağlamaz. İnsanların hangi ayarın ne yaptığının açıklanmasını istemesi de zaten bu sebeple.

Bu söylediklerim de herkesin yaptığı gibi kişisel görüş ve eleştiridir ancak siz alınırsınız sanırım. Şimdiden kusura bakmayın, siz haklısınız. (!)

Kardeşim sen bunları uyguladın neler değişti nasıl tepki verdi bilgisayar, ne ne işe yarıyor bunları yazman lazım ki insanlar ona göre bilip uygulasınlar.

Arkadaşlar merhabalar. Kullanmış olduğum ayarlardan çok istifade ediyorum. Sizlerin de faydalanması için paylaşıyorum. Güvenli bir şekilde uygulayabilirsiniz herhangi bir zararı yoktur. Sormak istediğiniz yerleri yorumda belirtin. Hata yapmış olabilirim bende bir insanım ama sorun yok senelerce aynı yöntemleri kullanarak bariz performans farkını görüyorum. Her birini test ederek ekledim. Çoğu bilgisayarda uyguladım sahiplerinden olumlu yorumlar aldım. Basit işlemler zaten saatlerinizi almayacak. Her bir ayarı tek tek açıklama gereksiniminde bulunmadım çünkü çok uzuyor rehber. Rehberin anlatımı şu linkte değişiklik güncelleme olursa diye Google dokümanlarda anlattım.

Kendiniz buraya yazsaydınız daha iyi olurdu. CTRL+v zor değil hocam.

Kendiniz buraya yazsaydınız daha iyi olurdu. CTRL+v zor değil hocam.

Hocam maalesef bir önceki rehberimde onu denemiştim bazı engeller oldu. Sorun değil hem güncelleme açısından daha iyi oluyor. Denediniz mi rehberi?

Hocam maalesef bir önceki rehberimde onu denemiştim bazı engeller oldu. Sorun değil hem güncelleme açısından daha iyi oluyor. Denediniz mi rehberi?
Çoğu yapılı bende, Teşekkür ederim.

Hocam yanlış bilinen bir gerçek var maalesef. FR33THY'nin videolarındaki optimizasyon performans videolarını izleyerek CS:GO'da FPS benchmarkta AVG FPS'm 286 idi 128 tick sunucuda. Sonra ajfa hocamın ISO'sunu kurup test ettiğimde AVG FPS'm 260 oldu, bütün CS:GO ayarları aynıydı sunucu 128 tickti. Yani Windows optimizasyonunu güzel ayarlarla yaparsan FPS artar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…