Windows 10 Oyunlarda "Çalışmayı Durdurdu" Hatası

rico

Kilopat
Daha fazla  
Hepinize merhaba kullanıcılar. Benim Win 10 ile ilgili uyumluluk problemim var. GTA 5, Bully Schoolarship Edition gibi oyunlarda 10-15 dakika sonra oyunum çalışmayı durdurdu hatası veriyor. Denediğim yollar ise şu şekilde: DirectX güncellemek, Dll ve Visual+ dosyalarını güncellemek, bütün driver'ları ve WIN update'i yapmak, oyunu uyumluluk modunda ve yönetici olarak çalıştırmak. Bunları denememe rağmen bu iki oyun hep kapanıyor. Crack ve Update demeyin çünkü orjinal oyunda da aynısı oluyor. Isınma, FPS düşüşü gibi de problemlerim yok. Yardımcı olursanız sevinirim.

Sürüm 1511 ( İS Derlemesi 10586.545). Eğer güncellemede sıkıntı olduğunu düşünüyosanız yıldönümü güncellemesini yapmadım. Yapmayı denediğimde Windows Update'deki ayarları kurcaladığımdan setup %99'da kaldı (9 saat beklediğim setup).

Hocam bir moderatör de aynı linki yollamıştı bana fakat bu o %99'da kalıp 3 saat fazladan beklediğim ve PC'yi yeniden başlattığım halde işe yaramayan update.. Galiba Windows 10'un format özelliğini kullanmam gerekicek. O işlemi yaptığımda hangi program veya driver'ların gittiğini biliyor musunuz ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı