Windows 10 Oyunlarda Siyah Ekran Sorunu

Funny

Kilopat
Herkese merhaba,

Dün Windows 10 kurdum tüm driverları güncelledim. Ardından CS GO girdiğimde ses geliyor fakat siyah ekran var görüntü gelmiyor yani. Masaüstüne sağ tıklayıp grafik ayarlarına girdiğimde güç kısmından geçişli grafik uygulama ayarları kısmından ETS2'yi yüksek performans'a çektiğimde aynı sorun bu oyundada oluştu. CS GO içinde yüksek performans'a çektim fakat yine ses var görüntü yok. Ekran kartı driver'ını silip tekrar kurdum yine aynı. Ekran kartım AMD bu arada (5670).

Son düzenleme:
Rar'dan boş bir klasöre çıkartın. DXSETUP.exe'yi çalıştırın ve ileri ileri yaparak kurun. (y)
Düzelmez ise DDU ile ekran kartı sürücünü kaldırıp Amd Catalyst Control Center 15.7.1 sürümünü kur.

Hocam Directx kurdum oyuna girdiğim aynı devam ediyor.Ekran kartı sürücüsünü ise dün kaldırıp AMD'nin sitesinden en güncel sürücüyü indirip kurmuştum gerek varmı tekrar?

Edit : Program ile kaldırmadım aygıt yöneticisinden kaldırıp kurmuştum.

Hocam Directx kurdum oyuna girdiğim aynı devam ediyor.Ekran kartı sürücüsünü ise dün kaldırıp AMD'nin sitesinden en güncel sürücüyü indirip kurmuştum gerek varmı tekrar?

Edit : Program ile kaldırmadım aygıt yöneticisinden kaldırıp kurmuştum.

Dediğim gibi DDU ile kaldırıp AMD Catalyst Control Center 15.7.1 kurun.

Dediğim gibi DDU ile kaldırıp AMD Catalyst Control Center 15.7.1 kurun.

Hocam dediğiniz işlemi 2 kere yaptım 2sindede AMD sürücüsü yüklenirken siyah ekranda takılı kaldı ekran gelmedi res attım siyah ekran hala mecburen sistem geri yükleme yaptım 2.ci yaptığımdada aynı sorun oluştu. İnternetten araştırma yaptım,intel grafik kartı sürücüsüde kalktığı için ilk onu yüklemek gerekiyo, ardından amd sürücüsünü yüklemek gerekiyor.Tekrar denicem bugün umarım sorun olmaz.

Hocam dediğiniz işlemi 2 kere yaptım 2sindede AMD sürücüsü yüklenirken siyah ekranda takılı kaldı ekran gelmedi res attım siyah ekran hala mecburen sistem geri yükleme yaptım 2.ci yaptığımdada aynı sorun oluştu. İnternetten araştırma yaptım,intel grafik kartı sürücüsüde kalktığı için ilk onu yüklemek gerekiyo, ardından amd sürücüsünü yüklemek gerekiyor.Tekrar denicem bugün umarım sorun olmaz.

Umarım.
Windows 10 orijinal mi?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı