Windows 10 oyunlardan hata vermeden atma hatası

Xquest07

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: i3 12100F RAM: 16 gb 3200 mhz ram Anakart: MSİ Pro H610M-B DDR4 Ekran Kartı: GTX 1660 Super
Bilgisayarım girdiğim her oyunda hatta tüm programlarda bir çökme veya atma sorunuyla karşılaşıyorum. Neredeyse hepsinde ya GPU'ya da GPU driver crashed gibi veya oyunun dosyaları bozuk oyunun dosyalarını doğrulayın diyorken bazılarında hiçbir hata vermeden direkt olarak atıyor. Hiçbir oyunum crackli veya korsan veya hatta hile gibi 3. parti yazılım içermiyor. Ayrıca bazen mavi ekran veriyor fakat çok garip bir şekilde bazen görüntü kalıp mavileşiyor donuyor öyle anlıyorum mavi ekran verdiğini. Ayrıca mavi ekranda hata kodu gözükmüyor. Bilgisayarımda virüs olduğunu zannetmiyorum çünkü bilgisayarımda Kaspersky anti virüs programı var. Bu sorunu uzun zamandır yaşıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. (belirtiyim tüm driverlar güncel hatta eski ekran kartı driverı yükleyip bile denedim her şeyim güncel.)

Arıza RAM'değmiş. Servise getirdiğimizde başta onlar da anlamadılar da RAM'i değiştirdiğinde sorun çözülmüş.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı