Windows 10 Oyunları Pencere Modunda Oynayamama Sorunu

EmreYerlikaya

Kilopat
Yer
İstanbul, Turkey
Merhaba arkadaşlar,

Windows 10'da oynamak istediğim bazı oyunlarda sorunlar yaşıyorum! Bunlardan biri:

NFS: U2, Most Wanted (2005) ve Carbon.

Bunları tam ekran modundan çıkarıp, pencere modunda oynayamıyorum. Ne yaptıysam olmadı. Bir sürü yabancı kaynakları bile inceledim ama olmuyor. "ReSize" tarzı programlar var mesela ama onlar da işe yaramadı. Windwows 8/8.1'de işe yarıyordu ama W10'da işe yaramıyor! Sizce ne yapmam gerekli? NFS: Pro Street'i de yükleyeceğim ama onda da aynı sorun olur diye yapmaktan vazgeçtim.

Bir diğer sorun ise; Driver: San Francisco.

Oyunu yükledim fakat açılmıyor! Uyumluluk modunda her Windows sürümünü denedim ama hiçbir modda çalışmadı! Yine bunda da her kaynakta okuduğum yöntemleri denedim ama olmadı. Bu oyunu nasıl ve ne şekilde açıp oynayabilirim?

Son düzenleme:
Anladığım kadarıyla eski oyunları oynamaya çalışıyorsun :) Çözüm olarak oyunu yönetici olarak çalıştırmayı ya da oyun içinde alt+enter denedin mi?

Anladığım kadarıyla eski oyunları oynamaya çalışıyorsun :) Çözüm olarak oyunu yönetici olarak çalıştırmayı ya da oyun içinde alt+enter denedin mi?

Her şeyi denedim. Yazdım zaten mesajıma! Denemediğim yöntem ve program kalmadı neredeyse! NFS serilerini oynayabiliyorum ama tam ekran modundan pencere moduna geçiremiyorum. Diğer bazı oyunlar hiç çalışmıyor!

Her şeyi denedim. Yazdım zaten mesajıma! Denemediğim yöntem ve program kalmadı neredeyse! NFS serilerini oynayabiliyorum ama tam ekran modundan pencere moduna geçiremiyorum. Diğer bazı oyunlar hiç çalışmıyor!
Konuyu hortlatıyorum ama aynı sorun bende de var. Ne yaptınız hocam çözebildiniz mi sıkıntıyı?

Geri
Yukarı