Windows 10 "Parametreler Hatalı"

Comfort

Decapat
Daha fazla  
"C:\program Files\WindowsApps" klasöründeki Game Pass oyunuma yama kurmak için klasöre erişim izni istiyordu. Bende sağ tıkla özellikleri>güvenlik kısmından gelişmiş ayarlara gidip sahiplik kısmından kullanıcı profilimi seçip sahiplik izinlerini devralmaya uygula dedim. Sorun bundan sonra ortaya çıktı. İlk NVIDIA Control paneline girmek istediğimde resimlerde gördüğünüz bu hatayı aldım sonra onu uygulamalar ve "WindowsApps" klasöründen tamamen silip mağazadan yeniden yükleyerek çözdüm. Fakat daha sonra birkaç uygulamalarda ve hizmetleri başlatırken de aynı hatayı almaya başladım. Gaming services hizmetinde de bu hatayı aldığım için çalışmıyor ve Xbox'dan oyun indirirken hata alıyorum. Hatanın tam olarak neden kaynklı olduğunu ve bunu nasıl çözebilirim bilmiyorum. Yardım eder misiniz?

Format atın diyenler için daha yeni format attım hatta 2 kez. Tekrar format ile uğraşmak istemiyorum önemli dosya ve birçok oyunlarım var.

Denediğim çözümler;

SFC /scannow komutu hata veriyor çalışmıyor,
DISM işe yaramadı,
Windows onarım işe yaramadı,

"Windows 10 Klasör,Dosya Güvenlik Ayarları Sıfırlama ?"
Buradaki yöntemleri denedim fotoğraflar gibi birkaç uygulamada işe yaradı ama hala tam işe yaramış değil

3.png

4.png

1.png

2.png

Dosya Ekleri

• 4.png
    4.png
    60 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı