Çözüldü Windows 10 parlaklık ayarı yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

DarkSays

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayara virüs girdiği için format attım ve bilgisayarı formatladığımdan beri parlaklık kısık geliyor. Fakat parlaklık ayarı yok. Bütün sürücüleri indirdim sonra para yanlış kişilerin elinde deniliyor ve ban yiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam Experience harici ekran kartının driverini günceller. Cihazda MUX yoksa Windows görüntüyü Intel dahiliden alır. Bu programın driveri bir işe yaramayacaktır yani.

Garip ama Intel'i güncelleyince geldi teşekkürler her şey için. Sonunda ban yemeden sorunu çözebildim.
Nvidia/AMD ve Intel grafik dreiverlarını inidrin. Kurun ve yeniden başlatın düzelecektir.

Intel grafik sürücüsünü kurdunuz mu? Ekran parlaklık ayarı genelde Intel grafik driveri kurulmadığında gözükmez.

Aşağıda ki linkteki setup u indirip kurun Intel için eksik driveriniz varsa güncellenecektir.

Yani bu linkteki her şeyi tek tek yükledim. Monster Notebook | Performans Tutkunlarına Özel Notebook'lar

Son düzenleyen: Moderatör:
Intel sürücülerini de güncelleyin bakalım.
Her şeyi yaptıktan sonra bunu da yükleyip giriş yapın. Güncelleme bulursa şayet yükleyin.

Hocam Experience harici ekran kartının driverini günceller. Cihazda MUX yoksa Windows görüntüyü Intel dahiliden alır. Bu programın driveri bir işe yaramayacaktır yani.

Benim de ekran donma sorunu vardı. İşlemcinin ekran kartını devre dışı bırakınca sorun çözülüyordu ama bu sefer de ekran parlaklığı ayarı gidiyordu. Yani muhtemelen işlemcinin sürücüleri ile ilgili hocam. İşlemcinin kendi sitesinden kurun sürücüleri.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı