Çözüldü Windows 10 PC'den indirip telefona kopyalanan müziklerin albüm kapağı bulanık

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Leon Dayı

Hectopat
Makaleler
9
Yer
İstanbul, Türkiye
Bugün 60 tane arabada dinlemek için müzik indirmiştim hepsinin resmini de Spotify üzerinden güncellemiştim. Telefonumdaki müziklerden sıkıldığım için hepsini sildim ve PC'deki müzikleri telefonumda download klasörüne aktardım fakat albüm kapakları bulanık gözüküyor. Neden kaynaklanmış olabilir?

Screenshot_2022-11-16-17-49-31-61_bd0118cc98c1cf128a2a8d2060cbf2b7.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Spotify'nin maksimum resim boyutu 640x640 piksel. Düşük pikselli bir çözünürlük olduğu için öyle gözükmesi normal. Veya sorun müzik çalar kaynaklı da olabilir.

Albüm kapağı indirmek için bu siteyi öneririm. Tüm cihazlar için önerim 1200 piksel olur sorunsuz oynatması için. 5000 piksel sıkıştırılmamış çözünürlük yani orijinal kapağı verir fakat oynatmada sorun yaşatabilir. Play Store'dan herhangi bir music tag editor uygulaması ile kapağı değiştirebilirsin.

Ya da hiç uğraşmadan direkt olarak bu uygulamayı kullanabilirsin. Şarkıya göre otomatik olarak albüm kapağını buluyor ve taglarıda düzenliyor.
Spotify'nin maksimum resim boyutu 640x640 piksel. Düşük pikselli bir çözünürlük olduğu için öyle gözükmesi normal. Veya sorun müzik çalar kaynaklı da olabilir.

Albüm kapağı indirmek için bu siteyi öneririm. Tüm cihazlar için önerim 1200 piksel olur sorunsuz oynatması için. 5000 piksel sıkıştırılmamış çözünürlük yani orijinal kapağı verir fakat oynatmada sorun yaşatabilir. Play Store'dan herhangi bir music tag editor uygulaması ile kapağı değiştirebilirsin.

Ya da hiç uğraşmadan direkt olarak bu uygulamayı kullanabilirsin. Şarkıya göre otomatik olarak albüm kapağını buluyor ve taglarıda düzenliyor.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı