Windows 10 PC'nin Yavaş Olması

hunter-take

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar; ben dün akşam bilgisayarı windows 8.1'den 10'a yükselttim. Windows 10'u bügün deneyebilme fırsatım oldu. Fakat bilgisayar masaüstünde bile kasmaya başladı (başlat menüsüne tıkladığımda geç tepki vermesi,Word'e yazı yazarken harflerin sonradan gelmesi, Windows şifresini yazdıktan sonra masaüstüne geç gelmesi ) vb. çözüm veya çözümleri nelerdir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Not:Bilgisayara da yeni format atmıştım zaten ondan dolayı fazla program ve uygulama da yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarınıza yeni format attıysanız kaybedecek dosyanız yoksa windows 10 temiz kurulum yapın. E2200 işlemcili 2 gb ram olan bilgisayara windows 10 kurdum sorunsuz çalışıyor.

Sistem özelliklerinizi belirtirseniz yardımcı olacağız. Eski bir bilgisayara bende Windows 10 yükledim hatta yükseltme yapıp sonrasında temiz kurulum yapmıştım ama performans sorunu devam etti ve tek sorun grafik sürücüsünün Windows 10 tarafından desteği olmaması yani güncel Windows 10 sürücüsü yoktu yada eski sürücüler uymadı ve Windows 7'ye geri dönmek zorunda kaldım o yüzden sistem özelliklerini ısrarla soruyorum yoksa sorununuz çözüme ulaşmaz.

İşlemci :Core i3-3210 3,20 ghz
Anakart :Asus p8 h61-m 1155
Ekran kartı :Sapphıre hd 7850 dual-x o.c. edition
Ram :Kingstone 4gb 1600 mhz (2x2)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı