Windows 10 Pencereler arası geçiş sorunu

atiriko

Hectopat
Herkese merhaba. Bilgisayarımda son iki haftadır yaşadığım bir problem mevcut. Pencereler arasında geçiş yapamıyorum. Her seferinde pencereyi aşağıya indirip sonra geçmek istediğim programı açmam gerekiyor. Bu sorunun çözümü ne olabilir? Yardımcı olursanız teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende W10 da pencereler arası daha doğrusu masa üstleri geçiş yapınca her bir masa üstünde o masa üstüne özel simgeler ve kısa yollar olsun istiyorumj ama bir türlü yapamadım.
Özellikle Birinde explorer ve firefox
açık ise diğer masa üstünde açmak istediğimde mevcut açık olan geliyor, acaba her masa üstünün kendine has internet explorer veya Firefox açması mümkünmü acaba?

Kısa süreli linux Mint Kullanmıştım orda bu sistem harika işliyordu.

Herkese merhaba. Bilgisayarımda son iki haftadır yaşadığım bir problem mevcut. Pencereler arasında geçiş yapamıyorum. Her seferinde pencereyi aşağıya indirip sonra geçmek istediğim programı açmam gerekiyor. Bu sorunun çözümü ne olabilir? Yardımcı olursanız teşekkür ederim.
slamün aleyküm
bu sorunun bir çözümünü bulabildiniz mi?eğer bulabildiyseniz bilgi verirseniz çok sevinirim
ilginizden dolayı çok teşekkür ediyorum

Aynı sorunu bende yaşamaya başladım.
Örneğin chrome'dan 2 tane olsun.
ikisi arasında başlat çubuğu üzerinden geçiş yapmaya çalışıyorum açıp kapatıyor gibi bir şey oluyo.

Geri
Yukarı