Windows 10 pencereler kendiliğinden kapanıyor

Natulou

Decapat
Windows'da açtığım herhangi bir pencere (ayarlar penceresi bile) kendiliğinden kapanıyor. Herhangi bir hata vermiyor. Tıklıyorum ve tekrar tekrar kapanıyor. Sisteme yeni format attım ama aynı sorun devam etmekte. Sistemi formatlarken bile bazen Windows yükleme ekranında donuyor, takılıyor. Yeni bir sistem ama sorunun ne olduğunu bir türlü anlayamadım. Windows'un arama butonunda bile kapanıyor.
  • İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-9600K CPU @ 3.70GHz (6 CPUs), ~3.7GHz
  • Bellek: Hyperx Predator 2x8GB DDR4 3000MHz
  • Ekran kartı: RTX 2060
  • Ana kart: Asus Prime Z390 P
  • SSD: Samsung 970 Evo M2 500GB

Sürekli mi yapıyor bunu? Ben de arada bir yapıyor da. İlk başta PC kasıyor ve sonra tüm pencereler kapanıyor.
- Temiz kurulum
- Farklı diske W10 kurulumu
- Farklı 3 PC
Bunların tamamını denedim ama düzelmedi. Ben Windows 10 problemi olduğunu düşünüyorum.

Sürekli mi yapıyor bunu? Ben de arada bir yapıyor da. İlk başta PC kasıyor ve sonra tüm pencereler kapanıyor.
- Temiz kurulum
- Farklı diske W10 kurulumu
- Farklı 3 PC
Bunların tamamını denedim ama düzelmedi. Ben Windows 10 problemi olduğunu düşünüyorum.
Evet sürekli yapıyor. Ben de defalarca temiz kurulum yaptım ama çözemedim.

Tekrar tekrar kurulum yaptım herşeyim de güncel ama hala pencereler kapanıp duruyor. Hangi pencere olduğu önemli değil hepsi kapanıyor. Bazen tıklar tıklamaz kapanıyor. Yardım edebilecek kimse yok mu?

Tekrar tekrar kurulum yaptım herşeyim de güncel ama hala pencereler kapanıp duruyor. Hangi pencere olduğu önemli değil hepsi kapanıyor. Bazen tıklar tıklamaz kapanıyor. Yardım edebilecek kimse yok mu?
Yeni kurulum yaptığımda windowsu güncelleyene kadar sorun yoktu ama güncelleme sonrası aynı hatayı tekrar almaya başladım. Zaten en son güncellemeden sonra bu hatayı almaya başlamıştım. Windows ile bir alakası olabilir mi bu hatanın. Eğer öyleyse ne yapabilirim?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı