Windows 10 pencereler sürüklenmiyor

YasuSensei

Zeptopat
Daha fazla  
Selamlar, bu sabah bilgisayarımı açtığımda programları tam ekrana alınca sürüklenmediğini fark ettim. Yani anlamadıysanız şöyle anlatayım; Program tam ekrana alınınca sürükleyemiyorum, sürükleyebilmem için tam ekrandan çıkarmam gerekiyor fakat normalde tam ekranda iken sürükleyebiliyordum. Ayrıca programı küçülttüğünüzde fareniz ile ekranın yukarısına götürdüğünüzde tam ekran oluyor değil mi? O özellikte devre dışı kalmış.

Windows'un bir güncellemesi mi yoksa çözümü olan bir sorun mu belirtirseniz sevinirim. (Sadece 1 programda olmuyor; Discord, Google, PC'deki klasörler vs. hepsinde aynı sorun var.)

Selamlar, bu sabah bilgisayarımı açtığımda programları tam ekrana alınca sürüklenmediğini fark ettim. Yani anlamadıysanız şöyle anlatayım; program tam ekrana alınınca sürükleyemiyorum, sürükleyebilmem için tam ekrandan çıkarmam gerekiyor fakat normalde tam ekranda iken sürükleyebiliyordum. Ayrıca programı küçülttüğünüzde fareniz ile ekranın yukarısına götürdüğünüzde tam ekran oluyor değil mi? O özellikte devre dışı kalmış.

Windows'un bir güncellemesi mi yoksa çözümü olan bir sorun mu belirtirseniz sevinirim. (sadece 1 programda olmuyor; Discord, Google, PC'deki klasörler vs. hepsinde aynı sorun var.)

sfc /scannow yapın ve bittikten sonra cihazınızı yeniden başlatın.

Geri
Yukarı