Windows 10 pil göstergesi gözükmüyor

İsmaiI

Kilopat
1623838883949.png

Evet arkadaşlar hep böyle oluyor görev yöneticisinden Windows gezginini yeniden başlatmadığım sürece hep böyle. Bunun bir çözümü var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aygıt yöneticisinden piller kısmına gelip Microsoft acpı uyumlu denetim yöntemi piline sağ tıklayıp devre dışı bırakarak tekrar aktif etmeyi dener misin?

Çözümü biliyorsan yaz; boşuna mesaj kasma.

Soruya gelecek olursak, şu makaleyi okuyabilirsin:

Windows 10 Görev Çubuğuna Pil Simgesi Ekleme

Hocam zaten pil simgesi var görev çubuğunda ben niye gelip gittiğini soruyorum.
Aygıt yöneticisinden piller kısmına gelip Microsoft acpı uyumlu denetim yöntemi piline sağ tıklayıp devre dışı bırakarak tekrar aktif etmeyi dener misin?

Denedim yine gitti geldi benim sorunum bilgisayarı açtıktan sonra çoğunlukla gösterge gözükmüyor bu Windows 8.1 Pro kullanıyordum onda da böyleydi.

Eki Görüntüle 1070247

Evet arkadaşlar hep böyle oluyor görev yöneticisinden Windows gezginini yeniden başlatmadığım sürece hep böyle. Bunun bir çözümü var mı?
Kardeşim merhaba, konuyla bağımsız birşey sormak istiyorum mesaj göndermeyi bulamadım kusura bakma, daha önce açtığın bir başlıkla alakalı,
Xiaomi redmi Note 9 rehberden birini silerken kişi kaydedilemedi hatasi bende aliyorum..
Format attim düzeldi yazmışsın konuya
ayarlardan fabrika ayarlarına sıfırla demek yeterli olurmu ?

Bende de olmuştu bu sorun. Görev yöneticisinden Windows gezginini yeniden başlatınca düzelmişti deneyerek bir şey kaybetmezsin.

Ha bide dosya yöneticisini yeniden başlatamazsa Windows+R yaparak explorer.exe yazman tekrar başlatacaktır.

Kardeşim merhaba, konuyla bağımsız bir şey sormak istiyorum mesaj göndermeyi bulamadım kusura bakma, daha önce açtığın bir başlıkla alakalı,
Xiaomi Redmi Note 9 rehberden birini silerken kişi kaydedilemedi hatasi bende aliyorum.
Format attim düzeldi yazmışsın konuya.
Ayarlardan fabrika ayarlarına sıfırla demek yeterli olur mu?

Hocam sıfırlamıştım sanırım hatırlamıyorum.
Bende de olmuştu bu sorun. Görev yöneticisinden Windows gezginini yeniden başlatınca düzelmişti deneyerek bir şey kaybetmezsin.

Ha bir de dosya yöneticisini yeniden başlatamazsa Windows+r yaparak explorer.exe yazman tekrar başlatacaktır.

Çok sağ olun.

Geri
Yukarı