Windows 10 Pil Ömrü Hatası

EmreBB

Kilopat
Daha fazla  
Windows 10'da defender'a girdiğimde pil ömrü uyarısı veriyor. Bunun hakkında çözüm var mı, resimini de aşağıya koydum. Teşekkürler.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Windows'u ingilizce kullandığım için net cevap veremeyeceğim ama anladığım kadarıyla zaman aşımı durumundan bilgisayarın otomatik olarak uykuya geçmediğinden bahsediyor. Resimde gösterdiğim yerde bulunan ayarı değiştirmen sorunu düzeltecektir.
Bu ayara gitmek için. Başlatı aç Güç Seçenekleri şeklinde arama yap. Seçili olan planın ayarlarını değiştir kısmına gel.
Screenshot_48.png

Ben Windows'u ingilizce kullandığım için net cevap veremeyeceğim ama anladığım kadarıyla zaman aşımı durumundan bilgisayarın otomatik olarak uykuya geçmediğinden bahsediyor. Resimde gösterdiğim yerde bulunan ayarı değiştirmen sorunu düzeltecektir.
Bu ayara gitmek için. Başlatı aç Güç Seçenekleri şeklinde arama yap. Seçili olan planın ayarlarını değiştir kısmına gel.
Eki Görüntüle 252418

Teşekkürler sorunu çözdüm

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı