Çözüldü Windows 10 PIN kaldırma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Nebuchadnezzar06

Hectopat
Merhabalar bilgisayarıma format atmadan önce PIN istemiyordu fakat şimdi PIN kullanmamı zorunlu kılıyor. Ayarlardan kapatmayı denedim ama kapatılmıyor. Geçen PIN değiştirme yerine gelip yeni PIN gitmemiştim şimdi açtığımda PIN ayarlanmamış diye tekrar ayarlatıyor. Bu PIN i ben nasıl temelli kapatabilirim?

Çözüm
Deneyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir de Microsoft hesabı yerine yerel hesap kullanırsan pin isteme şeyi gidebilir. Benden istemiyor yerel hesap kullanıyorum.
Deneyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bir de Microsoft hesabı yerine yerel hesap kullanırsan pin isteme şeyi gidebilir. Benden istemiyor yerel hesap kullanıyorum.

Çözüm
Deneyebilirsiniz.

Tamamdır hallettim teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı