Windows 10 pin kaldırma

Muxof0

Decapat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Aspire 5739G
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Windows 10 Windows hello pinini kaldıramıyorum. Kaldır tuşu pasif nasıl özerim?

Eğer Microsoft hesabınız ile oturum açarsanız şifre koymak zorunludur ancak Microsoft hesabından çıkış yapıp yerel hesaba geçerseniz o zaman şifreleri tamamen kaldırabilirsiniz

Eğer Microsoft hesabınız ile oturum açarsanız şifre koymak zorunludur ancak Microsoft hesabından çıkış yapıp yerel hesaba geçerseniz o zaman şifreleri tamamen kaldırabilirsiniz
ama ben microsoft hesabımı kullanıyorum şifreyi kaldırma şansım yok mu ?

Maalesef Microsoft hesabında illa pin girmeniz gerekiyor

4 haneli şifrem vardı artık 6 hane koyduruyor microsoftun sitesindeki admları izledim daha beter hale geldim babam kaldırmamı istiyor şifreyi

Dediğim gibi şifrenin tamamen kalkmasını istiyorsanız yerel hesaba geçin yani Microsoft hesabından çıkış yapın

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
belki bu video yardımcı olabilir

ama ben microsoft hesabımı kullanıyorum şifreyi kaldırma şansım yok mu ?
Pin'i kaldırıp şifre ile devam edebilirsiniz ancak şifreyi kaldırmak için yerel hesap açmanız ve açma işleminde şifre girmemeniz lazım. Yerel hesap açarken mail girin yazıyorsa, e posta olmadan hesap oluşturma gibi bir seçenek var. Oradan yerel hesabı, e posta olmadan oluşturursanız. Şifre girmek zorunda kalmazsınız. Saygılarımla...

Geri
Yukarı