Windows 10 PIN "Kimlik Bilgileriniz Doğrulanamadı" Hatası

corporaldogmeat

Hectopat
PIN'imi doğru girince bu hatayla karşılaşıyorum internette benden başka yaşayan da yok heralde yardımcı olabilecek var mı?

Fotoģraf yüklenmemiş arkadaşlar kusura bakmayın PIN'imi girince kimlik bilgileriniz doğrulanamadı yazıyor.

Hocam çok klişe olacak ama ben o sorunu kayıt defteri bilgilerini temizleyen bir program kullandıktan sonra yaşadım, sizin gibi hiç bir çözüm bulamadım ve bilgisayarın recovery tuşundan bilgisayarı sıfırlayarak çözdüm.

PIN'imi doğru girince bu hatayla karşılaşıyorum internette benden başka yaşayan da yok heralde yardımcı olabilecek var mı?

Fotoģraf yüklenmemiş arkadaşlar kusura bakmayın PIN'imi girince kimlik bilgileriniz doğrulanamadı yazıyor.
Hocam çok klişe olacak ama ben o sorunu kayıt defteri bilgilerini temizleyen bir program kullandıktan sonra yaşadım, sizin gibi hiç bir çözüm bulamadım ve bilgisayarın recovery tuşundan bilgisayarı sıfırlayarak çözdüm.
Aynen öyle hocam bende kayıt defterinde degisiklik yaptımda öyle oldu

Aynen öyle hocam bende kayıt defterinde degisiklik yaptımda öyle oldu
Şu an için önerebileceğim 2 yol var ki biri kesin sonuç vermeyebilir. Shift tuşuna basılı tutup yeniden başlat seçeneğine tıklayarak bilgisayarı tekrar başlatın. Çıkan ekrandan kurtarma bölümüne gelip bilgisayarı en son kaydedilen sistem görüntüsüne geri getirin. Kendiniz elle almadıysanız sistem görüntüsü olması düşük bir ihtimal. Sistem görüntüsüyle bilgisayarı geri aldığında o sistem görüntüsü ne zaman alındı ise ondan sonra bilgisayarda yaptığın değişiklikler gidecektir ancak formattan daha az uğraştırır diye düşünüyorum.

Eğer sistem görüntüsü yoksa bilgisayarı sıfırlamak en mantıklısı ben o şekilde hallettim.

Tabi bunlar benim bildiğim çözümler bu konuda bilgili olduğumu iddia etmiyorum belki daha kolay bir çözüm yolu vardır.

Kolay gelsin hocam.

Fr1tz_ yanıtın için teşekkürler dostum.
Arkadaşlar uzun uğraşlar sonucu sorunu sıfırlamadan çözdüm. Neler yaptığımı tam olarak buraya yazamayacağım çünkü bayağı bir kurcaladım ve sırasıyla yazmaya çalışırken karıştırabilirim.
Eğer aynı sorunla karşılaşırsanız:
[email protected]
Yardımcı olmaya çalışacağım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı