Windows 10 Pro 2004 yönetici izni sorunu

Berqmoon

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, Windows 10 Pro 2004 sürümünü kullanmaktayım. Resimde göründüğü üzere yönetici izni istiyor fakat ben zaten yöneticiyim hiçbir şekilde bir şeyi açamıyorum. Çözümü olan yardımcı olabilir mi?

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:

Dostum attığın şeyde ki her şeyi yaptım olmadı ayrıca net user administrator /active: Yes koduyla kurduğum administrator hesabını kaldıramıyorum erişim engellendi diyor. Kafayı yiyeceğim.
Edit: Administator hesabını kaldırdım. Yönetici gözüküyorum ama hala bir şeyi değiştiremiyorum.

"Grup ilkesi tarafından denetlendikleri için Windows güvelik duvarı bazı ayalarınızı değiştiremiyor. Bu ayarları değiştirmeniz gerekiyorsa, sistem yöneticinize başvurun" bu hatayı alıyorum. Yardımcı olursan çok iyi olur saatlerdir uğraşıyorum.

Merhaba
Bilgisayarınızın virüs etkisi altında olmadığına eminmisiniz? Bazı virüsler bilgisayara bılaştıklarında işletim sistemi üzerindeki bölümlerde kısıtlamalar yapabiliyorlar.

Sanmıyorum, ama bi virüs programı bulup tarama yapayım sonuçları yazarım.
Merhaba.
Bilgisayarınızın virüs etkisi altında olmadığına emin misiniz? Bazı virüsler bilgisayara bılaştıklarında işletim sistemi üzerindeki bölümlerde kısıtlamalar yapabiliyorlar.

Sorun hala devam ediyor tarama yaptım fakat bir şey bulamadı.

Dostum attığın şeyde ki her şeyi yaptım olmadı ayrıca net user administrator /active: Yes koduyla kurduğum administrator hesabını kaldıramıyorum erişim engellendi diyor. Kafayı yiyeceğim.
Edit: Administator hesabını kaldırdım. Yönetici gözüküyorum ama hala bir şeyi değiştiremiyorum.

"Grup ilkesi tarafından denetlendikleri için Windows güvelik duvarı bazı ayalarınızı değiştiremiyor. Bu ayarları değiştirmeniz gerekiyorsa, sistem yöneticinize başvurun" bu hatayı alıyorum. Yardımcı olursan çok iyi olur saatlerdir uğraşıyorum.

Yardımcı olayım olmasına ama bildiğim tek şeyi söyledim zaten :)

Yeni konular

Geri
Yukarı