Windows 10 Pro 20H2 görüntü bozulması

Aswadeus

Hectopat
Yer
Cehennem
Daha fazla  
Bu sürümü yüklediğimden beri yaşamadığım sorun kalmadı maalesef disk kullanımı sürekli %100'de ve Steam sürekli çöküyor ya da ekran bozuluyor(videoda gördüğünüz gibi) bunu sebebi nedir nasıl düzeltebilirim?

Video

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sürümü yüklediğimden beri yaşamadığım sorun kalmadı maalesef disk kullanımı sürekli %100'de ve Steam sürekli çöküyor ya da ekran bozuluyor(videoda gördüğünüz gibi) bunu sebebi nedir nasıl düzeltebilirim?

Video

1608974756713.png

Windows 10'u İndirin

Video açılmıyor, ya benden kaynaklı ya sizden. Kontrol etseniz iyi olur.

Dostum verdiğin linkten güncelleştirmeyi indirdim. Tıklar tıklamaz bu ekran geliyor. Herhangi bir yükleme yapmıyor. Bu kadar çabuk mu güncelleştiriyor ? Yoksa zaten güncel bir sürüme mi sahibim ?

Eki Görüntüle 801376
Video açılıyor dostum

Dostum verdiğin linkten güncelleştirmeyi indirdim. Tıklar tıklamaz bu ekran geliyor. Herhangi bir yükleme yapmıyor. Bu kadar çabuk mu güncelleştiriyor ? Yoksa zaten güncel bir sürüme mi sahibim ?

Eki Görüntüle 801376
Sen hemen güncelleştir kısmını seçmişsin, format atılacak demiş arkadaş. Bir USB için ISO dosyası hazırla seçeneğini seç ve o ISO dosyasını RUFUS programı ile bir 16 GB USB'ye yazdır, sonra o USB'den bot edip Windows'u kur.
Ve aynı zamanda yanlış aracı indirmişsiniz...

Sen hemen güncelleştir kısmını seçmişsin, format atılacak demiş arkadaş. Bir USB için ISO dosyası hazırla seçeneğini seç ve o ISO dosyasını RUFUS programı ile bir 16 GB USB'ye yazdır, sonra o USB'den bot edip Windows'u kur.
Şu anda Windows 10 1903 Pro 64 bit indirmekteyim umarım düzelir.

Dostum verdiğin linkten güncelleştirmeyi indirdim. Tıklar tıklamaz bu ekran geliyor. Herhangi bir yükleme yapmıyor. Bu kadar çabuk mu güncelleştiriyor? Yoksa zaten güncel bir sürüme mi sahibim?

Eki Görüntüle 801376

Hocam yanlış indirmişsiniz ve ben @Aswadeus a demiştim indireceği bu.

1608975371670.png

Sen hemen güncelleştir kısmını seçmişsin, format atılacak demiş arkadaş. Bir USB için ISO dosyası hazırla seçeneğini seç ve o ISO dosyasını Rufus programı ile bir 16 GB USB'ye yazdır, sonra o USB'den bot edip Windows'u kur.

Rufus'a gerek yok bu program hem ISO'yu indiriyor hem de USB'ye yazıyor ve bu program Microsoft resmi uygulaması.
Şu anda Windows 10 1903 Pro 64 Bit indirmekteyim umarım düzelir.

1903 mü?

Yeni konular

Geri
Yukarı