Windows 10 Pro 60 GB yer kaplıyor

mercovalo

Decapat
Daha fazla  
Windows 10 Pro kullanıyorum ve SSD'de Windows 60 GB yer kaplıyor. Sistem 24.6 GB. Bu normal mi değil mi?

Dosya Ekleri

• Screenshot (223).png
    Screenshot (223).png
    106,5 KB · Görüntüleme: 81
Windows 10 Pro kullanıyorum ve SSD'de Windows 60 GB yer kaplıyor. Sistem 24.6 GB. Bu normal mi değil mi?
Ayarlarda sanal bellek 12GB, güncelleyebilmek için aldığım 8GB, uykudan kalkmak için 3GB ve recovery için 11 aldım diyor.
Toplamaya üşeniyorum rakamlar tutuyorsa ve sanal belleğin (RAM az değilse) 12GB olması dışında sorun yok.
O da sorun değil zaten Windows kendisi 12GB vermiş yani fazla GB ihtiyacın yoksa ellemeye değmez.

Windows içerisinde bulunan disk temizleme aracı ile biraz daha alan açabilirsiniz.

400 MB açıldı
Ayarlarda sanal bellek 12 GB, güncelleyebilmek için aldığım 8 GB, uykudan kalkmak için 3GB ve Recovery için 11 aldım diyor.
Toplamaya üşeniyorum rakamlar tutuyorsa ve sanal belleğin (RAM az değilse) 12 GB olması dışında sorun yok.
O da sorun değil zaten Windows kendisi 12 GB vermiş yani fazla GB ihtiyacın yoksa ellemeye değmez.

Tamam, ben Windows 10'u maks 30 GB biliyordum ondan biraz şüphelendim

Hocam bu linteki videyu ben çektim sana özel dediklerimi uygula olduysa geri döner misin?

Hocam bu linteki videyu ben çektim sana özel dediklerimi uygula olduysa geri döner misin?
8 GB yer açıldı, teşekkürler

8 GB yer açıldı, teşekkürler.

Bir şey degil hocam.
Hocam bu videodaki dediklerimi de yap daha fazla alan kazanırsın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı