Windows 10 71 GB yer kaplıyor

Gameryt123

Picopat
Daha fazla  
Windows 10 71 GB yer kaplıyor?
Bir şey daha eklemek istiyorum 111 GB SSD var programlar ve dosyalar 40 GB yer kaplıyor ve Windows buna göre 71 GB yer kaplıyor. Linux'a geçiyordum onda da sudo güvenlik açığı çıkmış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Temiz yükleme yapmadan yapılan yükseltme işlemlerde bu tür sorunlar olabilmektedir. Sorunun çözümü için yöntemler mevcuttur. Buna bir benzer bir sorunda tamer beyin vermiş olduğu öneriyi uygulayabilirsiniz (HDD yer açma)

Yardımcı olabileceğimiz başka bir konu var ise lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Temiz yükleme yapmadan yapılan yükseltme işlemlerde bu tür sorunlar olabilmektedir. Sorunun çözümü için yöntemler mevcuttur. Buna bir benzer bir sorunda tamer beyin vermiş olduğu öneriyi uygulayabilirsiniz (HDD yer açma)

Nasıl yani? Ben hep bu bilgisayarı Home da kullandı fakat 1-2 hafta önce 2004 güncelleştirmesini yaptım kendi içinden Windows Update aracı ile biraz o noktalarda problem yaşamıştım güncelleme gelmemeişti ama yani hiç Pro'ya falan yükseltmedim.

HDD yer açma disk temizleme ile yapılmıyor mu? Ben zaten onu yaptım ama fayda yok.

1611928460001.png

Uygulayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı