Windows 10 Pro bütün uygulamalarda Windows belirtilen aygıta ulaşamadı hatası

xxirfoxx

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim üzere; hangi uygulamayı açmaya çalışsam neredeyse istisnasız bu hatayı alıyorum. Hiçbir programı bilgisayarıma yükleyemiyorum. Antivirüs programı indirip PC'yi taratmak istedim onu bile kuramadım. (kurulumun ortasında izniniz yok vb. şeklinde hata verdi.) Aygıt yöneticisine giriş, oyun veya program kurulumu gibi işlemleri yapamıyorum. Araştırdım biraz, CMD yönetici olarak çalıştırıp bazı kodları yazmayı deneyin diye söyleyenler olmuş, CMD'yi yönetici olarak çalıştır deyince yine Windows belirtilen aygıta ulaşamadı veya izniniz yok vs. Uyarısı geliyor. Bilgisayarımı sıfırlamayı denedim ancak onda da hata verdi sıfırlama yapmadı. Son olarak şunu da eklemek istiyorum bilgisayar ilk açılışta şifremi yazdıktan sonra 2-3 dakika kadar siyah ekranda bekliyor daha sonra açılıyor belki bununla alakalıdır o da.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    456,4 KB · Görüntüleme: 20
  • Adsız2.png
    Adsız2.png
    5,4 KB · Görüntüleme: 21
Ramler yerine tam oturmuş mu, sata portu tam oturmuş mu diye bir bakın. Eğer silebiliyorsanız sürücüleri silin ve windowsu yeniden başlatın. Hala aynı hatayı alıyorsanız bios sıfırlamayı deneyin o da olmazsa bence format şart gibi duruyor.

Windows'u açmadan USB üzerinden açılabilen ESET SysRescue, Kaspersky Rescue Disk gibi canlı (live) diye tabir edilen antivirüs programıyla bir tarama yapın.

Format atabilsem benim için kafi ama sıfırlama yapmıyor, nasıl atacağım bu durumda?
Ramler yerine tam oturmuş mu, sata portu tam oturmuş mu diye bir bakın. Eğer silebiliyorsanız sürücüleri silin ve windowsu yeniden başlatın. Hala aynı hatayı alıyorsanız bios sıfırlamayı deneyin o da olmazsa bence format şart gibi duruyor.
Windows'u açmadan USB üzerinden açılabilen ESET SysRescue, Kaspersky Rescue Disk gibi canlı (live) diye tabir edilen antivirüs programıyla bir tarama yapın.
İnternette araştırıyorum, deneyeceğim teşekkür ederim.
Dediğinizi yaptım, tarattım fakat işe yararamadı. Teşekkürler.

Son düzenleme:
Format atabilsem benim için kafi ama sıfırlama yapmıyor, nasıl atacağım bu durumda?

İnternette araştırıyorum, deneyeceğim teşekkür ederim.

Dediğinizi yaptım, tarattım fakat işe yararamadı. Teşekkürler.
Sıfırlama format atmayla aynı şey değildir. Windows ayarlardan sıfırlama değil usb ile sıfırdan kurmanız daha sağlıklı olur.

Geri
Yukarı