Windows 10 Pro formattan sonra yine Windows 10 Pro mu olur?

Görkem Özden

Picopat
Daha fazla  
Son zamanlarda bilgisayarımdan istediğim performansı alamadığım için format atma kararı aldım. Fakat aklıma takılan bir soru var.

Windows 10 Pro kullanıyorum, formattan sonra tekrar Windows 10 Pro kurulumu tarzında bir şey yapmam gerekir mi? Yoksa formattan sonra da direkt Windows 10 Pro mu olur?

Son zamanlarda bilgisayarımdan istediğim performansı alamadığım için format atma kararı aldım. Fakat aklıma takılan birkaç soru var. Lütfen mazur görün, sorularım cahilce olabilir belki.

Windows 10 Pro kullanıyorum, formattan sonra tekrar Windows 10 Pro kurulumu tarzında bir şey yapmam gerekir mi? Yoksa formattan sonra da direkt Windows 10 Pro mu olur?
Evet.Pro'da kalır.

Son zamanlarda bilgisayarımdan istediğim performansı alamadığım için format atma kararı aldım. Fakat aklıma takılan birkaç soru var. Lütfen mazur görün, sorularım cahilce olabilir belki.

USB'ye Windows 10 Pro yazarsanız Windows 10 Pro olur. Diğer sürümleri yazarsanız diğer sürümler olur. Sizin tercihiniz.

Pro olarak USB hazırlamanız durumunda evet. Pro olarak kalır.

Hangi ISO ile formatlayacağına bağlı Pro da kalması için Windows 10 Pro isosuyla format atman lazım.

Pro olarak USB hazırlamanız durumunda evet. Pro olarak kalır.

Yani bilgisayarı aldıktan sonra en başta yaptığım gibi Windows 10 Pro kurulumu yapmam gerekiyor değil mi?

Geri
Yukarı