Windows 10 Pro İşlem Yaparken Dosya Yolu Bulamıyor

eDDiNq

Hectopat
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Öncelikle merhaba,
Windows 10 Pro kullanıyorum. Daha önceki günlerden farklı olarak bugün Epic Games'de ücretsiz olan GTA V'i indirdim ve ortalama 15 dakika oynadım. Sorunuma gelecek olursak Windows için güncelleme vardı ve bunun için PC'ye restart attım. Daha sonra ne açarsam açayım "Windows belirtilen aygıta, yola veya dosyaya erişemedi. Öğeye erişmek için gereken izinleriniz olmayabilir" hatası alıyorum.

Denediğim bazı şeyler:
Combofix
Bitdefender
Sistem geri yükleme ( Başlatılamadı hatası )
Güvenli Mod Başlatamama

Herhangi bir uygulamayı açmaya çalıştığım zaman ortalama 1-2 dk sonra bu hatayı veriyor.
Şu an bulunduğum bölgede internet hızı çok yavaş ve temiz kurulum yapmak istemiyorum. Tekrardan oyunları indirmem çok zaman alacak. Ortalama gece açık bıraktığımda 30-40GB arası indirme yapabiliyorum. Bu sebep ile sorunuma çözüm ve fikirlerinizi sunarsanız sevinirim.

Ryzen 5 1600
Gigabyte B450M mATX
GTX 1650 Super 4 GB
2x8 Crucial CL15 3000MHz RAM
Windows 10 Pro Orjinal
Herhangi bir cevap gelmeyince google ile aramalarım sonucu baya birşey denedim. özet olarak yönetici olarak çalışan yada çalışmaya çalıştırdığım bütün programlar hata verdi. ( Dosya yolu bulunamadı. ) Sonuç olarak temiz kurulum yaptım ve herhangi bir problem yok.
Teşekkür ederim, konu kitlenebilir.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı