Windows 10 Pro ISO sitesinden indiremedim

e.türkay

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
Dostlar kolay gelsin. Biraz aciliyeti olan durum olduğundan yardım istemek durumunda kaldım.
Windows 10 Pro indirmeye çalışıyorum sitesinden, ancak bu sefer indiremedim nedense. Freedoss bilgisayara kurulum yapacağım, lisansı sonra girecek.
Ancak sitesinden bir türlü Windows 10 Pro ISO dosyasına ulaşamadım. Kestirme bir link farsa şahane olur. Biraz alelacele oldu belki de ben görmedim. Korsan da yüklemek istemiyorum sırf bulamadım diye. Yardımcı olursanız çok makbule geçecek.

Sitede güncel ISO veya güncele yakın bir ISO varsa o da olur :)
Hallettim kendi körlüğüm, konuyu nasıl kapatabiliyoruz, kimseyi rahatsız etmeye gerek kalmadı :)

Son düzenleme:
@e.türkay PRO ISO dosyası değil Microsoft web sitesinden indirme aracını kullanarak USB'e direkt yazdırın. Sonra kurulum ekranında hangi sürümü kuracağını seçip kurabilirsin.

1653320222616.png

Windows 10 sihirbazı gibi bir uygulama indirip, kuruyorsunuz. Daha sonra bu program size Windows 10 .ISO dosyası mı indireceğiniz ya da USB belleğe mi yazacağınızı soruyor, .ISO seçip devam ediyorsunuz.

Ya da uğraşmayıp şu konuya bakabilirsiniz:

O kadar acele ise keşke Google'a yazsaydınız bulurdunuz aslında...

@SunSet Alışmışım rufus'a öyle yapıyorum :) USB şeklinde indirince rufus ile uğraşmaya gerek kalmıyor sanırım, hocam doğru mudur? Doğrudan flash'a indireyim yeterli sanırım. Yani aracıya gerek kalmıyor.

Windows 10 sihirbazı gibi bir uygulama indirip, kuruyorsunuz. Daha sonra bu program size Windows 10 .ISO dosyası mı indireceğiniz ya da USB belleğe mi yazacağınızı soruyor, .ISO seçip devam ediyorsunuz.

Ya da uğraşmayıp şu konuya bakabilirsiniz:

O kadar acele ise keşke Google'a yazsaydınız bulurdunuz aslında...
Sevgili hocam dediğim gibi acele olunca baksam da göremedim, ama şimdi windows'tan indiriyorum teşekkür ederim.

Geri
Yukarı