Windows 10 Pro key ne zaman gelir?

Yer
Parc des Princes
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HD 5650 i3-380m 4GB ram
(Acer Aspire 5820TG Laptop)
3 saattir falan bekliyorum. Ne zaman gelebilir acaba?

Ekran Görüntüsü (162).png

Ben de 11 Pro Retail Key almıştım, o kadar bekledim gelmedi sonra WP'den yazın ordan yardımcı oluruz denildi. Öyle yaptım fakat mesai saatlerinin dışına çıktığı için alamadım sonraki gün (Bugün) saat 2 gibi ancak alabildim. E-Posta ile mi gönderecek veya WP ile mi onu bilmeniz lazım.

Attığınız görselde yazıyor, ben mi yanlış görüyorum? Mesaj ile teslim ediliyor ise satıcıdan satıcıya değişir.

Az önce arkadaşım aynı yerden key aldı. İlk başlarda ona da göndermemişlerdi. Amazon üzerinden iletişime geçti cevap gelmeyince WhatsApp numarası üzerinden iletişime geçti. Ancak daha sonrasında MAK key yolladılar. Tekrar yazıp yeni key istedik öyle Retail key yolladılar. Gelen keyi kontrol etmenizi tavsiye ederim.

Az önce arkadaşım aynı yerden key aldı. İlk başlarda ona da göndermemişlerdi. Amazon üzerinden iletişime geçti cevap gelmeyince WhatsApp numarası üzerinden iletişime geçti. Ancak daha sonrasında MAK key yolladılar. Tekrar yazıp yeni key istedik öyle Retail key yolladılar. Gelen keyi kontrol etmenizi tavsiye ederim.

Hocam telefon numarası nerede acaba ben bulmadım da.
@@Slyferin

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı