Windows 10 Pro key nereden alınır?

BartuP

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Windows 10 Pro Key almak istiyorum ama güvenilir olmasını istiyorum. İnternette bilmediğim bir yerden alıp MAK key almayayım. Nereden alabilirim?

Arkadaşlar merhaba, Windows 10 Pro Key almak istiyorum ama güvenilir olmasını istiyorum. İnternette bilmediğim bir yerden alıp MAK key almayayım. Nereden alabilirim?

Ben bu satıcıdan win11 key almıştım 7 ay önce kullanıyorum.

Bu alacağın keylerin hiçbiri internetten yapacağın cracklerden farksız değil. 10-15 TL'ye alacağın keyler toplu keyler oluyor zaten, internetten ücretsiz de bulabilirsin.

Bu alacağın keylerin hiçbiri internetten yapacağın cracklerden farksız değil. 10-15 TL'ye alacağın keyler toplu keyler oluyor zaten, internetten ücretsiz de bulabilirsin.

Crack yapacağım derken bilgisayara kurabileceği binbir türlü şeyden kaçınıyor + format attığı zaman tekrar crackle uğraşmasına gerek kalmıyor.
20 lira için değer bence.

Crack yapacağım derken bilgisayara kurabileceği binbir türlü şeyden kaçınıyor + format attığı zaman tekrar crackle uğraşmasına gerek kalmıyor.
20 lira için değer bence.

Gerçi evet birçok kişi bu sebeple virüs yiyor, 20 lira da bir döner parası etmediği için değer kesinlikle haklısın.

Bu videoyu izleyip bilgi sahibi olabilirsin bu 20TL'lik keyler hakkında.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı