Windows 10 Pro key Windows 11'de çalışır mı?

Öyle olmayabilir, ama Windows 10 yükleyip kodu girdikten sonra yükseltme yap bu kesin yol.
Akabinde tekrar Windows 11 sıfır kurulum yaparsın benim tavsiyemce. En azından kodun boşa gitmez.

Hocam bu beni çok uğraştırır. Bütün oyunlarımı her şeyimi yükledim tekrar uğraşmak hiç istemem. En kötü kodu satacağım çalışmazsa.

Hocam bu beni çok uğraştırır. Bütün oyunlarımı her şeyimi yükledim tekrar uğraşmak hiç istemem. En kötü kodu satacağım çalışmazsa.

Çalışır anahtarı gir aktifleşir format atmana gerek yok yeniden.
Başlat / ayarlar / etkinleştirme bölümünden girebilirsin keyi.

vs.jpg

Yanlış anlaşılma olmasın arkadaşlar. Windows 10 üzerinde kodu girip Windows 11'e yükseltmeyeceğim. Kodu direkt Windows 11'e gireceğim. Bu şekilde çalışacak mı?

Çalışır. Ben Windows 10 Pro keyi alıp direkt sıfır olarak Windows 11 kurduğum bilgisayarı etkinleştirdim.

@Xantern Hocam, birebir aynı durumdayım. 20 TL'ye bulduğum Windows 10 Pro Retail keyin Windows 11 kurulu sistemde çalışıp çalışmayacağını merak ediyorum. Sizde çalıştı mı?

@Xantern Hocam, birebir aynı durumdayım. 20 TL'ye bulduğum Windows 10 Pro Retail keyin Windows 11 kurulu sistemde çalışıp çalışmayacağını merak ediyorum. Sizde çalıştı mı?

Çalıştı hocam. Windows 10 Pro anahtarı ile Windows 11 Pro etkinleştirdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı