Windows 10 Pro key'i çalışmazsa Home kullanılabilir mi?

Merhaba, bende Windows 10 Home orijinal kurulu fakat bunu Pro yapmak istiyorum ve internetten 30-60 arası satılan keylerden birini alacağım. Merak ettiğim ileride aldığım key patlarsa orijinal Home versıyonuma dönebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dönebilirsin ancak formattan sonra. Windows upgrade yönlü çalışır ancak downgrade yapamazsın. Yani Single Language, Home Edition'u Pro'ya yükseltebilirsin ancak Pro'yu Single Language yapamazsın.

Home'dan Pro ya yükseltebilirsiniz format atmadan. Fakat Pro'dan Home'a düşüremezsiniz. Home Key varsa elinizde format atıp Home kurmak zorundasınız.

Downgrade desteklemiyor diye biliyorum. Öyleyse temiz kurulum (format) yapmak zorunda kalabilirsiniz.
Dönebilirsin ancak formattan sonra. Windows upgrade yönlü çalışır ancak downgrade yapamazsın. Yani Single Language, Home Edition'u Pro'ya yükseltebilirsin ancak Pro'yu Single Language yapamazsın.
Home'dan Pro ya yükseltebilirsiniz format atmadan. Fakat Pro'dan Home'a düşüremezsiniz. Home Key varsa elinizde format atıp Home kurmak zorundasınız.
Pro sürümünde Home keyi girilmiyor maalesef.
peki format attım keyi orijinal home keyimi giricem bana uyarı vermez mi bu kullanılmış key diye

Yeni konular

Geri
Yukarı