Windows 10 Pro Kullanıcı Hesabı Silme

furkii06

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,
Bayağı bir önce Windows güncellemesi ile hesap sorunları yaşamaya başladım.
Örnek video.

O zamanlar şifremi otomatiğe almıştım direkt kendi yazıp açılıyordu güncelleme ile bana bilgisayar açılır açılmaz yeni hesap açtırdı ve bu hesap böyle kaldı. Şifresi değişmiş öyle duran yönetici hesabı sıkıntı yeni başlıyor. Şimdi ben bu hesabı sileceğim ama yönetici hesabı şu anki kullandığım gözüküyor ama diğeri de öyleydi ve sileceğim hesap açılış ekranında gözükse de bilgisayarda gözükmüyor. (Resimler) Ben şimdi bu hesabı nasıl silerim, silersem benden giden olur mu? Bunları bilmek isterim teşekkürler.

InShot_20201220_171045761.jpg

IMG_20201220_170610.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,
Bayağı bir önce Windows güncellemesi ile hesap sorunları yaşamaya başladım.
Örnek video.

O zamanlar şifremi otomatiğe almıştım direkt kendi yazıp açılıyordu güncelleme ile bana bilgisayar açılır açılmaz yeni hesap açtırdı ve bu hesap böyle kaldı. Şifresi değişmiş öyle duran yönetici hesabı sıkıntı yeni başlıyor. Şimdi ben bu hesabı sileceğim ama yönetici hesabı şu anki kullandığım gözüküyor ama diğeri de öyleydi ve sileceğim hesap açılış ekranında gözükse de bilgisayarda gözükmüyor. (Resimler) ben şimdi bu hesabı nasıl silerim, silersem benden giden olur mu? Bunları bilmek isterim teşekkürler.

Eki Görüntüle 791667

Eki Görüntüle 791670

Bir hesap daha açıp admin yetkisi verin ve diğer hesabı silin.

Ayarlar>Hesaplar>Bunun yerine yerel hesap ile oturum açın a basarsan girmiş olduğun e postadan çıkar ve hiçbir epostaya bağlı olmadan kalırsın. Ve ayrıca hiçbirşeyde silinmez.

Bir hesap daha açıp admin yetkisi verin ve diğer hesabı silin.
2 hesapta admin olarak görülüyor 3. De öyle görünmez mi?
Ayarlar>Hesaplar>Bunun yerine yerel hesap ile oturum açın a basarsan girmiş olduğun e postadan çıkar ve hiçbir epostaya bağlı olmadan kalırsın. Ve ayrıca hiçbirşeyde silinmez.
Benim amacım şifresini bilmediğim hesabı silmek pin istiyor sizin dediğiniz yöntemde pini değişmiş hesaba giremem ki.

Geri
Yukarı