Windows 10 Pro Lisans Güvenilir Satın Alma

irfnkrky

Hectopat
Daha fazla  
Windows 10 Pro Key
Bağlantıdaki lisansı almayı düşünüyorum hangi yolları izlemek gerekiyor ve sorun çıkar mı güvenilir midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tarz çok lisans alan gördüm ve hiçbiri sorun yaşamadı daha.Bildiğim kadarıyla burdan alacağın ürün anahtarı başka bir anakartta çalışmıyor ama.Anakart değiştirdiğiniz zaman başka bir tane almanız gerekecek.

Windows 10 Pro Key
Bağlantıdaki lisansı almayı düşünüyorum hangi yolları izlemek gerekiyor ve sorun çıkar mı güvenilir midir?

Bu konuyla ilgili youtube da bir video vardı orada inceleme yapmıştı birisi. İzlediğim kadarıyla herhangi bir sıkıntısı yokmuş. Perakende olarak çoklu satılmış kodları satıyorlarmış. Ucuz olmasının sebebi olarak da kargo ücreti, vergisi, aracı maliyeti vs olmamasını söylüyorlar. Satın aldığınızda mail olarak kod geliyormuş. Son olarakta sadece bir anakartta kullanılabiliyormuş. Yani bilgisayarınıza farklı bir anakart alırsanız kod iptal oluyormuş.

Güvenli, neredeyse bütün tanıdıklarım bu şekilde windowsunu etkinleştirdi.

Peki site güvenilir mi? N11 gibi yerde 50₺ aşağısında bulunmuyor ama linkteki sitede daha ucuz satılıyor.

Girdiğimiz key patlarsa aynı Anakart'ta farklı key ile yeni işletim sistemi yükleyebiliyor muyuz?

Peki bu lisansı satın aldıktan sonra tekrar format mı atmalıyım hangi adımları izlemek gerekir ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…