Windows 10 Pro OEM Key alınır mı?

Ergosphere

Hectopat
Merhaba, OEM Key almak istiyorum fakat güvenirlilik konusunda biraz şüpheliyim. Bilgisayarını sürekli olarak OEM Key ile kullananlar var mı? Herhangi bir sistem hatası ile karşılaştınız mı veya bloke oldu mu? Bu sitede fiyat 13, 95 ₺ iken diğer sitede 3, 45 ₺. Hangisini almalıyım? Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 3 TL'lik olanın güvenli olduğunu sanmıyorum ama 15 TL ve üzerindekiler gayet güvenli bir çok tanıdığım kullanıyor.

Not: Alttaki arkadaşların da belirttiği gibi bazıları Volume Key oluyor iyice araştırıp al.

İleride sıkıntı çıkar mı bilmiyorum ama 3-4 yıldır sıkıntısız kullanıyorum. Üzerine çok fazla format attım. Hepsinden otomatik etkinleşti.

Ben 2 yıl önce 46 liraya almıştım yanlış hatırlamıyorsam. Güncellemeleri falan düzgün şekilde yapıyor. Bilmiyorum arka planda bir problem yaratıyor ya da yaratmıyor diyemem. Ama ben sıkıntı yaşamadım.

Fiyat farketmiyor ama GittiGidiyor gibi yerlerden almanızı öneririm. Volume Key ( MAK ) çıkarsa yeni anahtar isteyebilirsiniz. Satıcılar daha ilgili olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı