Windows 10 Pro OEM Key Önerisi

Yazılımbudur.com
Ama keylerin çoğu OEM yerine RETAIL oluyor bilginiz olsun. Hemen hemen hepsinde böyle. OEM yazıyor ama RETAIL çıkıyor.

Vatan Bilgisayar'ın 1000-1500TL civarında sattığı ürünü X firma veya siteler 50-100 liraya satıyor. Sence ne kadar güvenilir olabilir?
Bu defalarca tartışıldı arkadaşım. Biraz araştır ben dahil birçok insan bu şekilde kullanıyor ve windows üzerinden online olarak etkinleştirip tam destek alıyorum. Keyler için diyorsan sorun olmaz ama satıcı tutup çalışmayan bir key vermesi ise kastın, o zaman düşünebilir ki arkadaş da bunu sormuş.

Vatan Bilgisayar'ın 1000-1500TL civarında sattığı ürünü X firma veya siteler 50-100 liraya satıyor. Sence ne kadar güvenilir olabilir?
88895fd0e1.png

ePttAVM - WİNDOWS 10 PRO RETAİL LİSANS ANAHTARI 32&64 BİT buradan 10 liraya aldım. Retail lisans.
5382518574.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya saçma saçma örnek vermeyin. Adam güvenilir demiş, ben de diyorum ki gidip N11, Gittigidiyor gibi yerlere girip ucuz diye alırsan iki gün sonra lisans patlar, sonra ağlarsın.

Ona bakarsan ben lisans için kuruş para vermedim. 10 senedir de lisanslı olarak kullanıyorum, update de alıyorum, destek de alıyorum. Neyin tartışmasını yaratmaya çalışıyorsunuz?
Öncelikle insanlara hitap şeklinizi düzeltin. Bu şekilde kimse sizi ciddiye almaz. Yazılım Budur gibi siteler güvenilirdir, onlarca kişi bu tip ürün anahtarı kullanıyor ve patlayıp ağlamıyorlar. Konu sahibi zaten OEM ürün anahtarı istediğine göre ucuz bir ürün anahtarı arıyor. Plati.ru oyunları gibi değil bu anahtarlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya saçma saçma örnek vermeyin. Adam güvenilir demiş, ben de diyorum ki gidip N11, Gittigidiyor gibi yerlere girip ucuz diye alırsan iki gün sonra lisans patlar, sonra ağlarsın.

Ona bakarsan ben lisans için kuruş para vermedim. 10 senedir de lisanslı olarak kullanıyorum, update de alıyorum, destek de alıyorum. Neyin tartışmasını yaratmaya çalışıyorsunuz?
3 sene önce 20 TL'ye gittigidiyor sitesinden adını sanını duymadığım yerden satın aldım. Hala sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Laptop'a SSD ekledim, panelini değiştirdim, defalarca format attım ama sorun çıkarmadı. Sen ücretsiz aldıysan ne mutlu sana, atara tutara gerek yok, SAKİN.

Geri
Yukarı