Windows 10 Pro OEM Key Önerisi

3 sene önce 20 TL'ye gittigidiyor sitesinden adını sanını duymadığım yerden satın aldım. Hala sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Laptop'a SSD ekledim, panelini değiştirdim, defalarca format attım ama sorun çıkarmadı. Sen ücretsiz aldıysan ne mutlu sana, atara tutara gerek yok, SAKİN.

Abi sakinim benim bir derdim sorunum yok. Kime ne dedim? Durup dururken mention attılar saçma sapan ithamlarla, garip bir üslupla laf yapıyorlar. Şimdi diğeri gelmiş hitap şeklini düzelt, kimse seni ciddiye almaz vs diyor. Kural kural diye yazıyorlar, o zaman başka kullanıcıların yazdıklarına karışmamayı da kural edinsinler. Herkesin kendi fikri var, üslubu var. Adama kötü bir şey demedim. Yalan yanlış bir yorum yapmadım. Fikrimi beğenmiyorsan insan gibi belirt. Yanlış düşünüyorsun de. Neyse daha fazla yorum yapmayacağım. Rapor edip geçiyorum.

Son düzenleme:
Parası karşılığında sınırsız lisans atıyorum , key anakarta biosa gömülüyor , örneğin win 10 pro 64 bit, key i diyelim, format at sifirdan anakart internete baglayinca otomatik key kendini aktivasyon yapıyor , dijital lisans aktivasyon, kmspico gibi 6 aylık değil

ePTT Websitesinde 10 ile 30 TL arası Windows10 Pro Keyleri var, dediğiniz gibi büyük ihtimal bunlar OEM vs. benim için fark etmez(belki de OEM'i bilmediğim içindir..) Her neyse sormak istediğim sorunsuz mu bu tür resmi yerlerde ki keyler? çünkü eskiden korsan kullanıyordum ve artık orijinale dönmeye çalışıyorum her şey de. Ve Microsoft'un kendisinin 1000 TL'ye satma nedeninin hem isim ağırlığı, hem kargo vs. gönderiyorlarsa bir şeyi onlar yüzünden olduğunu düşünüyorum.

ePTT Websitesinde 10 ile 30 TL arası Windows10 Pro Keyleri var, dediğiniz gibi büyük ihtimal bunlar OEM vs. benim için fark etmez(belki de OEM'i bilmediğim içindir..) Her neyse sormak istediğim sorunsuz mu bu tür resmi yerlerde ki keyler? çünkü eskiden korsan kullanıyordum ve artık orijinale dönmeye çalışıyorum her şey de. Ve Microsoft'un kendisinin 1000 TL'ye satma nedeninin hem isim ağırlığı, hem kargo vs. gönderiyorlarsa bir şeyi onlar yüzünden olduğunu düşünüyorum.
Aldıktan 10-15 Dk sonra yolladılar bana epttAvm'den almıştım. Linki bulursam atarım.
Aldıktan 10-15 Dk sonra yolladılar bana epttAvm'den almıştım. Linki bulursam atarım.
Kargo yok mailine geliyor 10 dk içinde.

Kargo yok mailine geliyor 10 dk içinde.

88895fd0e1.png

ePttAVM - WİNDOWS 10 PRO RETAİL LİSANS ANAHTARI 32&64 BİT buradan 10 liraya aldım. Retail lisans.
5382518574.png
Alttaki Windows Script Host penceresine nasıl ulaşabilirim ? Çok merak ettim. Şimdiden teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı