Windows 10 Pro Retail kodu Home versiyonunda da çalışıyor

Aybo59

Centipat
Merhaba. Windows 10 format attım showkeyplus programıyla birlikte 8 9 ay önce satın aldığım Retail key koduna baktım fakat 8 9 ay önce girdiğimle aynı kod eşleşmiyor. CMD'de baktığımda Retail olarak yazıyor. Evet Pro olarak satın almıştım fakat Home kurduğumda da aktif oluyor, bir türlü çözemedim. Bu ikisinde de çalışıyor mu?

Yükseltme yapılabiliyor ancak sürüm düşürme yapamazsınız. Mevcut sürümü yükseltiyorsunuz kısaca. Normal bir durum.

Aktif olabilir. Fakat Home versiyonun üzerine Pro dosyalarını da indirebilir. Daha önce benzer konularda görmüştüm.

Evet, normal. Ayrıca makinen daha önceden Home lisansı ile aktifleştirilmiş ise hem Home hem Pro lisansına sahip olarak sunucuda kayıtlı olabilir. Bu gayet normal bir durum.
Sadece bir key satın aldım oda pro olaraktı ucuz bir fiyattı CMD bölümünden kontrol ettiğimde RETAIL olarak gözüküyor ama geçen gün home kurduğumdada sorunsuz bir şekilde dijital lisans aktifleştirilmiştir diyordu sadece proya yükseltin diye belirtiyordu 2 sürümdede sorunsuz nasıl olabiliyor home key hiç satın almadım?

Dedim gibi, daha önceden Home lisans aktifleştirilmiş ise yani sizden önce Home kurulum yapılıp internete bağlanmışsa cihaz Home lisansı da olmuş olabilir.

sadece proya yükseltin diye belirtiyordu
Home sürüme Pro lisans anahtarınızı girdikten sonra mı çıktı bu?

Dedim gibi, daha önceden Home lisans aktifleştirilmiş ise yani sizden önce Home kurulum yapılıp internete bağlanmışsa cihaz Home lisansı da olmuş olabilir.

Home sürüme Pro lisans anahtarınızı girdikten sonra mı çıktı bu?
Hiç home key almadım home kullandım ama KMSpico ile crackliyodum pro key aldım

Geri
Yukarı