Windows 10 Pro Retail Lisans Kullanımı

RmX78

Kilopat
Daha fazla  
Bazı sitelerde görüyorum Windows 10 Pro lisans anahtarı veya Windows 10 Pro Retail lisans anahtarı diye şimdi forumda da biraz araştırdım fakat tam bir sonuca ulaşamadım kendimce tabi. Şimdi birkaç sorum olacaktı.

1. Windows 10 Pro Dijital Lisans Anahtarı ile Windows 10 Pro Retail Lisans Anahtarı arasındaki fark nedir?
  2. Windows 10 Pro Dijital Lisans Anahtarı ile kaç bilgisayara kurulum yapılabiliyor ve kaç kez kullanılabiliyor. (Yani şöyle ki tek bilgisayarda kullanılabiliyor ve tek formatlık bir daha kullanılamıyor gibi.)
  3. Windows 10 Pro Retail Lisans Anahtarı ile kaç bilgisayara kurulum yapılabiliyor ve kaç kez kullanılabiliyor. (Yani şöyle ki tek bilgisayarda kullanılabiliyor ve tek formatlık bir daha kullanılamıyor gibi.)
  4. Ürün anahtarı aktif eder iken mail adresi girmemiz gerekiyor mu? ( Açılışta sürekli mail ve şifre girmek istemiyorum. )
  5. Araştırmalar sonucunda hangisi olduğunu çözemedim ama ürünü tek bilgisayarda hatta tek bir anakartta kullanılıyormuş bu doğru mu?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı