Windows 10 Pro siyah ekranda kalıyor

• Konuyu başlatan Larc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 86

Larc

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Bilgisayarı açtığımda yükleniyor kısmından sonra ekran siyah oluyor. Sadece mouse sembolu kalıyor CTRL alt del yaparak Görev Yöneticisi'nden CMD'den sfc/scannow yaptığımda düzelmişti az önce tekrar bilgisayarı açtım siyah ekran tekrar geldi fakat bu sefer komut da işe yaramadı format atamam çok önemli dosyalar var. Ne yapmam gerek?

Bende ekran kartı sürücü sorunu olmuştu kaldırıp yüklemeyi deneyin sürücüyü DDU ile YouTube'da rehber var.

Merhaba. Bilgisayarı açtığımda yükleniyor kısmından sonra ekran siyah oluyor. Sadece mouse sembolu kalıyor CTRL alt del yaparak Görev Yöneticisi'nden CMD'den sfc/scannow yaptığımda düzelmişti az önce tekrar bilgisayarı açtım siyah ekran tekrar geldi fakat bu sefer komut da işe yaramadı format atamam çok önemli dosyalar var. Ne yapmam gerek?

Geleneksel yöntemimiz olan Windows+delete+Shift+b kombinasyonunu dener misiniz?

Hocam ctrl shift Windows b tuşlarına basın. Olmazsa görev yöneticisine girip hizmetler kısmından ClipSVC hizmetini yeniden başlatın.

Yeni konular

Geri
Yukarı