Windows 10 Pro temiz kurulum nasıl yapılır?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Veya;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Birebir bu videoyu takip ederek yapabilirsiniz.

Zor değil hocam. Bizim rehberi arkadaşlar atmışlar. Gayet de güzel anlatıyor. Biraz kendinize güvenin tamamdır.

Ben kolay olduğu için internetten ``Windows 10 İso Dosyası`` nı indirerek yapmıştım. Bunu indirip kuruyorsunuz ancak sonra Pro ürün anahtarı almanız gerekiyor.

Ben kolay olduğu için internetten "Windows 10 ISO dosyası" nı indirerek yapmıştım. Bunu indirip kuruyorsunuz ancak sonra Pro ürün anahtarı almanız gerekiyor.

Anahtarı unuttum sıkıntı olur mu?
Zor değil hocam. Bizim rehberi arkadaşlar atmışlar. Gayet de güzel anlatıyor. Biraz kendinize güvenin tamamdır.

Hocam şu an kullandığım Windows'un anahtarı lazım mı?

Formatlamadan önce kullanıcı hesabına Microsoft hesabını girdiysen formattan sonra giriş yapınca kendi etkinleştiriyor.
Önceden girilmişse sıkıntı olmaz. Kendisi etkinleşir.

Ben kolay olduğu için internetten ``Windows 10 İso Dosyası`` nı indirerek yapmıştım. Bunu indirip kuruyorsunuz ancak sonra Pro ürün anahtarı almanız gerekiyor.
Oha forumda aylar sonra Chloe Grace bilen birisi canımsın :)

Nasıl yapacağım hakkında hiçbir fikrim yok. Nasıl yapacağım tek tek anlatır mısınız? Rehberleri okudum fakat çok bir şey anlamadım.
Konuya gelirsem format atmak kolay sonrasında sadece ekran kartı driver kursan gerisini Update hallediyor hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı