Windows 10 Pro ürün anahtarı nereden alınır?

Uzunali

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarıma Windows 10 Pro temiz kurulum yaptım. Almamı önerebileceğiniz uygun bir site var mı? Şimdiden teşekkürler.

Microsoft'tan alınır.

Microsoft sitesi dışındaki keylerden alıyorsanız korsan kullanmakla farkı yok. Microsoft hiçbir zaman devasa indirim yapmadı. Alırsanız kendinizi kandırmış olursunuz diğer arkadaşlar gibi. :D

Saglamlisans bayağı bir öneriliyor.
Windows 10'a 1900 TL verecek çok az kişi vardır bu forumda. KMSpico kullanıp sisteme zarar vermekten de iyidir key kullanmak. Yasal değil demek mantıksız oluyor burada.

Keyleri alırken OEM veya Retail olduğuna dikkat edin. MAK key almayın, ilerleyen zamanlarda patlayabiliyorlar.

Microsoft sitesi dışındaki keylerden alıyorsanız korsan kullanmakla farkı yok. Microsoft hiçbir zaman devasa indirim yapmadı. Alırsanız kendinizi kandırmış olursunuz diğer arkadaşlar gibi. :D
Siz öyle zannedin, o Keyler Windows 10 Anniversary Güncellemesi için bazı Windows 7 Professional ve Enterprise Keyleri, Windows 10'da kullanılabilir hale geldi. Yani o kullandıklarınız da eski 7 lisansları.

Bu sitenin destek sistemi etkili olmadığı için ben pek önermiyorum. Zamanında hesabım ile ilgili mail göndermiştim ve alakasız bir cevap almıştım.

Başka sitelere de bakılabilir. Hiç desteklik bir durumum olmadığı için bilmiyordum. Benimki sadece bir örnek.

Geri
Yukarı