Windows 10 Pro'dan Home'a geçilir mi?

Oyunla ilgili olan bir şey yok ama? Pro sürümü iş içindir. Uydurma bilgilerle gelmeyin. Bırak oyun için olmayı hatta performans düşüşüne bile sebep olur.

Lord raiden hocamın dediği gibi bir şey bilmeden yazıp gelenlere ve üstüne tatava yapıp atar yapanlar var onların örneği siz oldunuz fotoğraf olarak eklerim, Home sürümü "adı üstünde Home" günlük kullanım ve iş içindir, Pro sürüm ise oyunlar ve iş içindir, raporlayın mesajımı hangisi yanlış bilgilendirmeyse işaretlesinler.

Pro'daki gereksiz özellikler dediğiniz şeyler, oyunda gerekli oluyor.
Windows 10 Pro olunca pro oyuncular için olmuyor. Windows 10 Professional, yani profesyonel kişiler için ek özellikleri ve hizmetleri var. Günlük ve oyun için Windows 10 Home her daim daha iyidir. Pro kelimesini AliPro_xxx olarak düşünmeyin.

Oyun açısından sistemin çok kötü değilse performansı daha yüksek olabilir. RAM kullanımı ise her halükarda düşecektir. Home günlük kullanım ve oyun için daha iyi yani.

Windows 10 Pro olunca Pro oyuncular için olmuyor. Windows 10 Professional, yani profesyonel kişiler için ek özellikleri ve hizmetleri var. Günlük ve oyun için Windows 10 Home her daim daha iyidir. Pro kelimesini AliPro_xxx olarak düşünmeyin.

Oyun açısından sistemin çok kötü değilse performansı daha yüksek olabilir. RAM kullanımı ise her halükarda düşecektir. Home günlük kullanım ve oyun için daha iyi yani.

Anlatmaya zaman harcamayacağım.

1620644445299.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bitlocker ve Hyper-V gibi özelliklerin ne olduğunu biliyor musun? Bu özellikler oyun için ne yararı olabilir?

Öncelikle uslübunuzu bozmadan konuşun, Bitlcoker ve Hyper-v özelliklerinin ne olduğunu biliyorum, evet Pro'da iş yönetimi diyor fakat Pro oyun ve iş içindir, RAM'i fazla kullansada oyun içindir, anlatamıyorum herhalde "adı üstünde Home" günlük işler ve günlük oynanacak oyunlar için.
Hocam biz oyundan bahsediyorduk ama? İyice yanlış bilgi çöplüğüne döndü konu.
Eki Görüntüle 1016603
Eki Görüntüle 1016604

Konudan giderseniz çöplük temizlenebilir :)

Öncelikle uslübunuzu bozmadan konuşun, Bitlcoker ve Hyper-v özelliklerinin ne olduğunu biliyorum, evet Pro'da iş yönetimi diyor fakat Pro oyun ve iş içindir, RAM'i fazla kullansada oyun içindir, anlatamıyorum herhalde "adı üstünde Home" günlük işler ve günlük oynanacak oyunlar için.

Konudan giderseniz çöplük temizlenebilir :)
Hocam, oyun için diyorsunuz? Neyi oyun için? Oyun için olan özelliği ne? Home ile Pro'nun oyun farkı ne? Atıyorsunuz ortaya hopp. Kimse bilmiyor arkadaş.

Hocam, oyun için diyorsunuz? Neyi oyun için? Oyun için olan özelliği ne? Home ile Pro'nun oyun farkı ne? Atıyorsunuz ortaya hopp. Kimse bilmiyor arkadaş.
Boş verin hocam. Cahile söz anlatmak, deveye hendek atlatmaktan daha zordur. Anlamak veya öğrenmek istemeyen anlamaz da, öğrenmez de.

Geri
Yukarı