Windows 10 Pro'dan Windows 11 Pro'ya nasıl geçilir?

Daha fazla  
Arkadaşlar şimdi benim ayarlarda Windows 11'e geçme seçeneği vardı bilgisayarım şu anda Windows 10 Pro ve ayarlardan geçinde Windows 11 Pro'ya geçmişti ama yanlışlıkla Windows 10 Pro'ya gerin döndüm ve seçenek ayarlardan gitti. ISO ile kurulum yaparsam lisanssız işletim sistemine veya sade Windows 11 Home'ye geçmesinden korkuyorum Windows 10 Pro'dan 11 Pro'ya geçme ihtimalim var mı?

Rufus ile USB'ye Windows 11 yazdıktan sonra garanti olması için ei. CFG dosyasını indirip Source klasörü içine atın, bazen anakartta daha evelden Home vs gibi bir lisans kullanılmış işi ei.cfg olmadan atılan formatlarda hangi Windows 11'i yüklemek istediğinizi sormadan otomatik seçim yapabiliyor. Dediğim şekilde yaparsanız kurulum sırasında size seçenekler sunacaktır.

Arkadaşlar şimdi benim ayarlarda Windows 11'e geçme seçeneği vardı bilgisayarım şu anda Windows 10 Pro ve ayarlardan geçinde Windows 11 Pro'ya geçmişti ama yanlışlıkla Windows 10 Pro'ya gerin döndüm ve seçenek ayarlardan gitti. ISO ile kurulum yaparsam lisanssız işletim sistemine veya sade Windows 11 Home'ye geçmesinden korkuyorum Windows 10 Pro'dan 11 Pro'ya geçme ihtimalim var mı?
guncellemeleri denetle tusuna basin. belki win11 gelir.

Geçersin ama geçme ben pişman oldum 10 daha iyi bence

Link atar mısınız?

Link atar mısınız?
Linke basin biraz aşağıda Windows'u 11 geçis kismi var

Geri
Yukarı