Windows 10 Pro'yu silip Windows 10 kurmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

the boneless

Hectopat
Şu an Windows 10 Pro kullanmaktayım. Crack'inden hiç memnun değilim ve silip düz Windows 10 kurmak istiyorum. Nasıl yapacağımı da bilmiyorum.

Benim bildiğim kadarıyla; USB belleğe Windwos 10'u atacağım ve PC'yi kapatacağım ve acılırken yeni Windows 10'u kuracağım.

Eski Windows 10'un içindeki dosyalar ise "Windows old" klasöründe kalacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Korsan/Crack yazılıma destek vermiyoruz.
Anlamadığım şey moderatör bu konuyu ve yazımı nasıl onaylayıp paylaştı...

Sıfırdan kurulum yapıp ürün anahtarı satın al gir ve lisanslı olarak kullan. Senin bahsettiğin şey yükseltmedir. Yanlış bilmiyorsam crackli sürümlerde yükseltme yapılamıyor.

Aslında tam olarak korsan sayılmaz şu an crackli kullanıyor olmasının sebebi belki arkadaş 10TL olan kodları bilmiyordur ve şimdi öğrenip alır yani doğru yola sokmuş oluruz moderatör arkadaş hata yapmamış bence :D

Arkadaşımız crack istememiş veyahut korsan kullanmak istiyorum dememiş. Windows 10'u Flash Disk'e nasıl kurup yapılacağını sormuş anlayışla karşılayalım lütfen. Moderatörlere suç atmayalım anlamadan .

Arklarım şu anda V10 Pro kullanmaktayım ve crackinden hiç memnun değilim ve silip düz V10 kurmak istiyorum. Nasıl yapacağımı da bilmiyorum. Benim bildiğim kadarıyla; flasha V10'u atacağım ve PC'yi kapatacağım ve acılırken yeni V10 kuracağım.
Eski V10'un içindeki dosyalar ise V10 old klasöründe kalacak.
Dostum senin bahsettiğin durum temiz kurulum ve o zaman her şeyi silmek zorundasın her şeyi silip win 10 kur sonra ptt avm gibi sitelerden çok değil 10Tl ye kod satılıyor ondan al ve uygula bu kadar.

Yanlış Bilgilendirme
Bu forum iyi güzel, fakat bir şeyi çok merak ediyorum.

"Korsana destek vermiyoruz" diyen arkadaşlar, önerdikleri OEM lisans anahtarlarının ne kadar yasal olup olmadığını biliyorlar mı?

Madem korsana destek vermiyorsunuz, gidip Windows Store'dan 1000-1700 liraya Windows alabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
"Korsana destek vermiyoruz" diyen arkadaşlar önerdikleri oem keylerin ne kadar yasal olup olmadığını biliyorlar mı?
Nasıl yani? Şimdi mesela örneğin ePTT AVM'de hepsiburada.com'da vb. yerlerde korsan ürün satıldığını mı düşünüyorsun cidden sen?

Bu forum iyi güzel de bir şeyi çok merak ediyorum. "Korsana destek vermiyoruz" diyen arkadaşlar önerdikleri oem keylerin ne kadar yasal olup olmadığını biliyorlar mı ? Madem korsana destek vermiyorsunuz gidip windows store dan 1000-1700 liraya windows alabilirsiniz.
Dostum yanlış bilmiyorsam bu kodlar sadece tek anakartta kullanılıp orada kalıyor o yüzden ve bir kaç sebepten daha diye biliyorum ve böyle bir durum olsa hepsiburada gibi bir sitede satılmaz engellenirdi diye düşünüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı