Windows 10 PS gamepadini Xbox olarak algılıyor

DTB

Kilopat
Makaleler
15
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Pentium 4 512Mb ram
Son düzenleyen: Moderatör:
Tuş ayarları düzgünmü.
Evet.
Hocam bunların sürücüleri Xbox sürücüsü olduğu için o şekilde gözüküyor. Üzerinde bir tuş olabilir, basınca PS3 moda geçebilir.
Öyle bir tuş yok sanırım.
Xinput özelliği olduğu için öyle algılıyor. Bu durum çok normal. PC'deki oyunlar Xbox gamepadine uyumlu olduğu için firmalar ona göre dizayn ediyor.
Onu düzeltmenin yolunu arıyorum beni rahatsız etmeye başladı.
Ben bir sıkıntı göremedim Xbox konsolu olarak algılasaydı benim PC keşke Minecraft oynardım :D
Bir oyuna girince xbox tuşlarını bilmediğimden kendim internettten bakıp anlamaya çalışıyorum her seferinde. Beni rahatsız ediyor. Oyun içinde de rahatsız ediyor.

Evet.

Öyle bir tuş yok sanırım.

Onu düzeltmenin yolunu arıyorum beni rahatsız etmeye başladı.

Bir oyuna girince xbox tuşlarını bilmediğimden kendim internettten bakıp anlamaya çalışıyorum her seferinde. Beni rahatsız ediyor. Oyun içinde de rahatsız ediyor.
Gamepad PS3 olarak algılansa bile oyundaki tuş düzeni değişmeyecektir. Değişirse genelde ayarlardan kendiniz seçiyorsunuz şemayı.

Xbox 360 Controller Emulator kesin çözümünüz buyurun :)

Bu uygulamayla istediğiniz tuş atamalarını ayarlayabilirsiniz.

Eğer ki uygulamayı kullanmayı bilmiyorsanız bu da uygulamayı kullanmak için video linki.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı