Windows 10 RAR dosyası flash'a nasıl atılır?

utku51

Hectopat
Daha fazla  
Dün Windows 10 sıfırlarken takılı kaldı %16'da bende kapatıp açayım dedim. Daha sonra yarıda kesildiği için tabi açılmadı. Wasn't found gibi şeyler çıkıyor neyse. Microsoft'un sitesinden Windows 10 rar dosyası indirdim. Başka bir bilgisayar üzerinden (boyutu yaklaşık 3.7 GB dosyanın) Rufus ile flash belleğe yazacam ama iso dosyası değil rar halinde. İçinde boot, efi, setup.exe gibi dosyalar var. Tek .iso uzantılı dosya yok. Bütün linklere baktım hepsi de benim indirdiğim rar dosyasına çıkıyor. Direkt flash belleğe atmam mı lazım, bilmiyorum. Lütfen yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam o RAR dosyası ISO uzantılıdır, dikkatli bakın. RAR dosyasının içinde .iso uzantılı ayrı bir dosya olmaz zaten. Rufus'u kullanırken o dosyayı seçmeyi denediniz mi? Ne gibi hata verdi?

(Yani demek istediğim, bazen ISO uzantılı dosyalar Winrar programından dolayı değilmiş gibi görünüyor olabilir.)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı