Çözüldü Windows 10 Realtek denetim masasında gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

bbeyazzkart22

Decapat
Merhabalar. 2 gün önce Windows 8.1'den Windows 10'a geçiş yaptım. Windows 8 de Realtek HD Audio yöneticisi gözüküyordu fakat Windows 10 da çıkmıyor. DDU ile 3 kere sürücüleri kaldırıp güncelledim. Realtek'in kendi sitesinden de indirdim. Windows 10 mağazasından da indirdim fakat olmadı.
Donanım kimliğinden araştırdım fakat kullandığım laptopun sürücülerinin hepsi Windows 8.1 için. Mikrofonlu kulaklığımı bu yüzden kullanamıyorum ne yapmam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Gözükmesi lazımdı. Laptop'un markası nedir?
Biraz geç oldu özür dilerim. Sorunu tuhaf da olsa halletim. Acer resmi sitesinde benim kullandığım laptopun driverları yoktu. Ben de benim laptopumla neredeyse aynı bir modelin driverlarını indirdim kurdum. Şu an sorunsuz şekilde çalışıyor. 😁😁
Gözükmesi lazımdı. Laptop'un markası nedir?
Biraz geç oldu özür dilerim. Sorunu tuhaf da olsa halletim. Acer resmi sitesinde benim kullandığım laptopun driverları yoktu. Ben de benim laptopumla neredeyse aynı bir modelin driverlarını indirdim kurdum. Şu an sorunsuz şekilde çalışıyor. 😁😁

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı