Çözüldü Windows 10 Realtek HD Audio Manager Gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bende de aramada çıkmıyor ama denetim masası altında var:

Eki Görüntüle 276634

Denetim masası altında da yoksa bunu kurun:

Realtek High Definition Audio Driver - Windows 10 64 Bit

Recep abi yeni PC aldım bütün driverlarını kurdum kameramı bağladıktan sonra ne yaptıysam ses kısılma sorununu düzeltemedim mikrofon basım açık mikrofon ses düzeyi %100 varsayılan mikrofon kulaklığımınki kamera devre dışı bıraktım çıkardım driverları sildim tekrar yükledim format attım ama çözüm bulamadım. Kulaklığım SteelSeries Artics 3.

Recep abi yeni PC aldım bütün driverlarını kurdum kameramı bağladıktan sonra ne yaptıysam ses kısılma sorununu düzeltemedim mikrofon basım açık mikrofon ses düzeyi %100 varsayılan mikrofon kulaklığımınki kamera devre dışı bıraktım çıkardım driverları sildim tekrar yükledim format attım ama çözüm bulamadım. Kulaklığım SteelSeries Artics 3.
çözen var mı aynı sorunu yaşıyorum yeni bilgisayar topladım bilgisayarda ses iyi geliyor ama mikrofon sesi çok kısık gidiyor, diğer pc ye geçince her şey normal oluyor

Hocam kusura bakmayın konuyu hortlatmak gibi olacak fakat bu konu hala işe yarıyor teşekkür ediyorum 1 saattir bunun ile uğraşıyordum

Merhaba. Windows 10 için Realtek HD Driver son sürümü sıkıntılı. Sisteminizdeki tüm ses sürücülerini kaldırın ve vereceğim dosyayı indirip kurun: Realtek 2.81

Hocam kusura bakmayın konuyu hortlatmak gibi olacak fakat bu konu hala işe yarıyor teşekkür ediyorum 1 saattir bunun ile uğraşıyordum

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı