Windows 10 Realtek HD Audio Manager Gözükmüyor

Daha fazla  
Bilgisayarımdan ses geliyor. Hiçbir problem yok. Fakat Realtek HD Audio aramada aratmama rağmen hiç bir sonuç bulamıyorum. Denetim masası daha sonra sese bastığımda da ekranda gözükmüyor.
Aygıt yöneticisinden baktığımda sürünün yüklü olduğunu ve düzgün çalıştığını görüyorum.
Sorunuma gelirsek. Uygulamayı açabilirsem aynı anda 2 telefon kulaklığımı çalıştıracağım.
Ama uygulamayı bulamadığımdan bir şey yapamıyorum. Sistemim güncel.
Driveri tekrardan indirilecek ise orijinal sitesinin linkini verirseniz sevinirim.
Aygıt yöneticisinden baktığımda AMD High Definition Audio Device ve High Definition Audio aygıtları güncel ve yüklü.
Ama uygulama olarak açamıyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ses ile alakalı hiç bir problem yok. Sadece uygulamayı açmak istiyorum. Açtıktan sonrada 2 tane telefon kulaklığımı devreye alacağım. Uygulamayı açamadığım için 2 kulaklığıda bilgisayara taksam sadece 1 tanesini varsayılan aygıt yapabiliyorum.
Ses ile alakalı hiç bir problem yok.

Sürücüyü güncellemeden önce uygulama denetim masasında gözüküyordu güncel sürücüyü yükledikten sonra simge kayboldu ben sorunu şu şekilde hallettim belki faydası olur paylaşmak istedim beni çileden çıkartmıştı bu sorun en son pes etmiştim.
Görev Yöneticisi > Başlangıç > Realtek HD Audio Yöneticisi > Sağ tık > Dosya Konumunu Aç
Açılan klasör de RtkNGUI64.exe uygulamayı açtığımda sorunum çözüldü.

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2018-11-24 035335.jpg
    Ek Açıklama 2018-11-24 035335.jpg
    35,9 KB · Görüntüleme: 1.141
Sürücüyü güncellemeden önce uygulama denetim masasında gözüküyordu güncel sürücüyü yükledikten sonra simge kayboldu ben sorunu şu şekilde hallettim belki faydası olur paylaşmak istedim beni çileden çıkartmıştı bu sorun en son pes etmiştim.
Görev Yöneticisi > Başlangıç > Realtek HD Audio Yöneticisi > Sağ tık > Dosya Konumunu Aç
Şuan senin gibi kafayı yemek üzereydim çok sağol birader.

Nerdeyse iki yıl olmuş aynı sorunu bende şuan yaşıyorum kulaklıklı mikrofonumun mikrofonunu aktif etmem için orayı açmam gerekiyor. Fakat sizin dediğiniz çözüm yolunu uyguladım silip yeniden yükledim hala olmuyor kafayı yiyeceğim. Lütfen yardım edin...

Nerdeyse iki yıl olmuş aynı sorunu bende şuan yaşıyorum kulaklıklı mikrofonumun mikrofonunu aktif etmem için orayı açmam gerekiyor. Fakat sizin dediğiniz çözüm yolunu uyguladım silip yeniden yükledim hala olmuyor kafayı yiyeceğim. Lütfen yardım edin...
Kardeşim yaptın mı bende de şuan aynı sorun var kafayı yicem

Yeni konular

Geri
Yukarı