Windows 10 Retail lisans öğrenme

efeahmet74

Centipat
Windows 10 orijinal ve Retail lisanslı ama lisansı ben girmedim formatladığım zaman lisansı girmek istiyorum sanırım CMD'den öğrenilebiliyor yardım edebilecek olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarınıza format atın. Otomatik etkinleştirecek kurulum tamamlandığında. Lisanslar anakarta gömülüyor.

Windows tuşu - Çalıştıra basıp "slmgr.vbs -dli" girer misiniz?
Açıklama kısmında key türünün yazması gerekiyor.

Bilgisayarınıza format atın. Otomatik etkinleştirecek kurulum tamamlandığında. Lisanslar anakarta gömülüyor.
OEM Lisansta öyle anakarta gömülür ben Başlığa Retail yazdım soruyu iyi okuyun
Windows tuşu - Çalıştıra basıp "slmgr.vbs -dli" girer misiniz?
Açıklama kısmında key türünün yazması gerekiyor.
Kısmi Ürün anahtarı çıkıyor ben tam 25 karakterli istiyorum
produkey ile öğrenebilirsin.
İndirdim not defteri açılıyor uzun bir metin çıkıyor nerden bulucam
Buldum CMD ile wmic os get “SerialNumber” yazın.

Retail lisans da gömülüyor diye biliyorum.
Adsız.png

Şuana kadar defalarca format attım bir kere lisans girmedim.

İndirdim not defteri açılıyor uzun bir metin çıkıyor nerden bulucam
Programı indirmemişsin ki sen, muhtemelen dil dosyasını ya da başka birşeyi indirmişsin. Download ProduKey (In Zip file) yazan yerden indirecektin, ProduKey.exe'yi açacaktın. Gayet basit öğreniliyor:

1578235957856.png

Buldum CMD ile wmic os get “SerialNumber” yazın.
Bu Windows 10 lisans keyi değil bilgisayarın / işletim sisteminin seri numarası. Bu şekilde sadece attığım resimdeki Product ID kısmını öğrenebilirsin.

Programı indirmemişsin ki sen, muhtemelen dil dosyasını ya da başka birşeyi indirmişsin. Download ProduKey (In Zip file) yazan yerden indirecektin, ProduKey.exe'yi açacaktın. Gayet basit öğreniliyor:

Eki Görüntüle 482578

Bu Windows 10 lisans keyi değil bilgisayarın / işletim sisteminin seri numarası. Bu şekilde sadece attığım resimdeki Product ID kısmını öğrenebilirsin.
Teşekkürler dil dosyasını indirmişim :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı